1. Ana Sayfa
  2. İNTERNET
  3. YouTube Video Üzerinde Çıkan Tüm Açıklamaları Engelleyin [Firefox]

YouTube Video Üzerinde Çıkan Tüm Açıklamaları Engelleyin [Firefox]

YouTube Video Üzerinde Çıkan Tüm Açıklamaları Engelleyin [Firefox]

YouTube Video Üzerinde Çıkan Tüm Açıklamaları Engelleyin [Firefox]

YouTube’da video izlerken rahatsız edici, genellikli gereksiz açıklamalar çıkar ve özellikle tam ekran modunda bunları kapatmak zor olur. Tam ekran moddan çıkıp kapatıp tekrar tam ekran moda geçiş yaparız. Özellikle bir kanala ait olan bu rahatsız edici içerikler bazen birden fazla çıkar ve sinir bozucu olur. Sık sık bu açıklamaların çıkması nedeniyle video izlemekten bile vazgeçeriz. Firefox için Youtube’s Annotations No More adındaki uzantı ile bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Video üzerinde çıkan yazılı açıklamaları tek tek kapatmak zorunda kalmadan otomatik olarak bunları devre dışı bırakan ücretsiz bir eklenti/uzantıdır.

Youtube’s Annotations No More eklentisi yükleyin ve YouTube’da herhangi bir videoyu izleyin. Artık o rahatsız edici açıklamaların olmadığını göreceksiniz. Youtube’s Annotations No More bir reklam engelleme eklentisi değildir. Sadece rahatsız edici tüm açıklamaları ortadan kaldırır.

Eklenti, temelde videodan tüm rahatsız edici ve gereksiz açıklamaları temizler. Bazı açıklamalar aslında yararlı olabilir. Dizinin bir bölümünden diğerine geçiş yapmak için faydalıdır. Bu gibi durumlarda eklentiyi devre dışı bırakabilirsiniz. Ama bunların dışında eklentiyi etkinleştirerek engellemeleri tekrar devre sokabilirsiniz.

Firefox için Youtube’s Annotations No More Eklentisini Yükle

 

Yorum Yap

Yorum Yap