1. Ana Sayfa
  2. İNTERNET
  3. YouTube Videoları Çevrimdışı nasıl izlenir ?

YouTube Videoları Çevrimdışı nasıl izlenir ?

YouTube Videoları Çevrimdışı nasıl izlenir ?

Artık Youtube’da videoları internetsizde seyredebilirsiniz. Peki YouTube Videoları Çevrimdışı nasıl izlenir ? Youtube go apk dosyası nasıl indirilir?

Mobil kullanıcıların yıllardır beklediği bir özellik olan çevrimdışı YouTube kullanımı, artık YouTube Go ile mümkün. Bu yazımızda YouTube Videoları Çevrimdışı nasıl izlenir, YouTube Go nasıl indirilir, yüklenir anlatacağız.

Youtube, milyonlarca kullanıcıya sahip popüler bir video platformu. Aradığımız her şeyi ama her şeyi bulabildiğimiz bir kaynak olarak müzik dinlemekten eğlenceli videoları izleyip biraz keyiflenmeye kadar her anımızda bize yardımcı oluyor.

Son dönemde mobil internet kullanımı, akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle sadece evdeki bilgisayarlarımızda değil bulunduğumuz hemen her yerde YouTube’dan faydalanır olduk .

Artık aklımızdan geçen şarkıyı açıp tekrar tekrar dinlememizin önündeki engeller kalkıyor! İzlemiş olduğumuz videoları tekrar açmak istediğimizde bir daha yükleme yapılmayacak, böylece videoları telefonumuza indirmişcesine hem kota problemi yaşamayacağız hem de tekrar video yüklenmesi için beklemeyeceğiz.

YouTube Videoları Çevrimdışı nasıl izlenir ?

Youtube videolarını çevrimdışı olarak Youtube Go uygulaması ile seyredebiliyoruz.

Youtube GO, özellikle internetin yavaş olduğu bölgeler için tasarlanmış bir uygulama. Youtube GO ile beğendiğiniz Youtube videolarını isterseniz çevrimdışı izlemek için kaydedebilir, isterseniz de dilediğiniz boyutta telefonunuza indirebilirsiniz.

Kullanıcıların sürekli izlemekte olduğu videoları veri tasarrufu sağlamaları için kaydetmelerine olanak tanıyan Youtube Go  indirdiğiniz videoları daha sonra internete bağımlı kalmadan izlemenizi sağlıyor.

YouTube Videoları Çevrimdışı nasıl izlenir ?

Youtube GO özelliği indireceğiniz videoyu indirmeden önce size hangi kalitede indirilmesi gerektiğini, SD Karta mı yoksa telefonun kendi hafızasına mı kaydedileceği gibi bilgileri size sormakta ve sizin seçmenizi istemekte.

Ayrıca özel sıkıştırma ile videoların boyutu daha küçük olacak ve telefon hafızanızda fazla yer kaplamayacak.

YouTube Go nasıl indirilir ?

YouTube Videoları Çevrimdışı nasıl izlenir ?

Şimdilik sadece Hindistan‘da yaşayan kullanıcıların Play Store’dan ulaşabildiği Youtube Go uygulamasını, aşağıda verdiğimiz APK dosyası aracılığıyla telefonunuza yüklemeniz mümkün.

.:: YouTube Go 0.26.67 beta APK dosyası İndir

Ancak, uygulamayı yükledikten sonra sadece telefonunuza mesaj yoluyla gelecek olan bir kod ile uygulamayı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bu konuda kullanıcıların büyük bir bölümü, sanal numara hizmetlerini kullanıyorlar.

Yorum Yap

Yorum Yap