1. Ana Sayfa
  2. İNTERNET
  3. YouTube Videolarını İndirmek için 5 Ücretsiz Program

YouTube Videolarını İndirmek için 5 Ücretsiz Program

YouTube Videolarını İndirmek için 5 Ücretsiz Program

YouTube’dan video indirmek için birçok program ve uygulama var. Biz de bunlar arasından YouTube Videolarını İndirmek için 5 Ücretsiz Program ‘ı sizler için derledik.

İnternet kullanıcıları sıklıkla YouTube üzerinden video indirmeye ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyaç için geliştirilmiş web siteleri olduğu gibi, hem Youtube hem de farklı video servislerinden video indirmeye yarayan birçok youtube videolarını indirme programı bulunuyor.

YouTube Videolarını İndirmek için 5 Ücretsiz Program

YouTube’dan video indirmek için birçok program ve uygulama var. Biz de bunlar arasından YouTube Videolarını İndirmek için 5 Ücretsiz Program ‘ı sizler için derledik.

Devam etmeden önce, yalnızca telif hakkı sahibinin izni bulunduğunda videoları indirmeniz gerektiğini unutmamak önemlidir. YouTube’un hizmet şartları açıkça yetkisiz indirmeyi yasaklar.

YouTube Videolarını İndirmek için 5 Ücretsiz Program yazımızda sunduğumuz programların çoğunun, kurulumunda ‘Sonraki’ ve ‘Kabul et’ düğmelerine dikkat etmeniz gerekli, çünkü paket yazılım araç çubuklarını, varsayılan arama motorlarını ve benzerlerini yükleyeceğini unutmayın.

Bu uygulamalardan hiçbiri şu anda kötü amaçlı yazılımları veya taşınabilir olmayan reklam yazılımlarını içermiyor ancak rakiplerinin çoğu bunu yapıyor. Dikkatli olun.

1. Any Video Converter

YouTube Videolarını İndirmek için 5 Ücretsiz Program

Any Video Converter Ücretsiz indirin. Biçim dönüştürme ve özel efektlerle süper hızlı – etrafınızdaki en iyi YouTube downloader diyebiliriz.

Herhangi bir Video Dönüştürücüsünden daha fazla özellikleri bulunuyor. Bir tür İsviçre çakısı gibi: Sadece YouTube videoları indirmek yok, aynı zamanda DVD yazmak ve video kaydı, ses ve video 60’tan fazla farklı dosya formatları arasında dönüştürmek ve hatta efektler ekleyebilirsiniz .

Ücretsiz versiyonunda bazı özellikleri bulamayabilirsiniz. (ücretsiz sürüm çok çekirdekli işlemciler için optimize edilmemektedir) ancak videoları hızla indirmektedir.

Pro sürümü için ortalama yaklaşık 50 ABD Doları tutarında para yatırmazsanız, bir defada bir yüklemeyi sınırlandırırsınız, ancak bu küçük bir dezavantajdır ve YouTube kliplerini cihazların üzerine almak için özellikle kullanışlı bir programdır (PSP’ler ve akıllı telefonlar gibi.)

.:: Any Video Converter Free İndir ::.

2. aTube Catcher

YouTube Videolarını İndirmek için 5 Ücretsiz Program

Videoları aTube Catcher ile oynarken yükleyin, dönüştürün, birleştirin ve hatta kaydedin.

Herhangi bir Video Dönüştürücü gibi, aTube Catcher birçok şeyi yapabilir: video indirmenin yanı sıra her türlü video oluşturabilir ve dönüştürebilir, İnternet geçmişinizden izlediğiniz klipleri bulabilir ve birden fazla dosyayı birleştirebilirsiniz. Video oynatılırken kapatabilen bir ekran kaydedici bile var, ki bu ekran görüntüleri hazırlamak için kullanışlıdır.

Çok hızlıdır ve geniş seçenekler yelpazesi sunmaktadır ve ücretsiz bir programda paralel indirme ve çok çekirdekli işlem gerçekleştirmek çok güzel. Sadece bu değil, ancak gereksinimleri mütevazı: Windows 98 kadar eski işletim sistemleri ile çalışıyor.

.:: aTube Catcher İndir ::.

3. Ücretsiz YouTube Download

Birden fazla videoyu aynı anda, 8K’ya kadar çözünürlüklerde indirin. Filmler ve TV için mükemmel

Yükleyici, paket yazılım ekleme konusunda biraz istekli ancak Free YouTube Download çok iyi ve tamamen ücretsiz. Odak noktası, dosyaları bir biçimden diğerine dönüştürmek yerine indirmektir; bu nedenle, birkaç klipi aynı anda kapmak için iyi bir çoklu akış indirme yöneticisi elde edebilirsiniz.

8K çözünürlükteki (MKV cinsinden) dosyaları indirebilir ve AVI ve MP4’e dönüştürebilir. Eğer acele ediyorsanız, geliştiricinin web sitesinde MP3 / MP4 dönüştürücüsüne çevrimiçi bir YouTube da vardır.

.:: Free YouTube Download İndir ::.

4. Ummy Video Downloader

YouTube Videolarını İndirmek için 5 Ücretsiz Program

PC’nizi zorlamayacak basit, ince bir program, Ummy ara sıra video indirmeleri için ideal

Ummy Video Downloader sadece bir şey yapacak şekilde tasarlanmıştır ve bu YouTube videolarını indirip bunları video veya ses dosyaları olarak kaydeder. Hiçbir fantezi üretmeden onu PC’nizde minimum talepler koyan ince bir paket haline getiriyor.

Arayüzü temiz ve güzel görünüyor ve hoş bir dokunuşla videonun ana görüntüsünü klip indirirken bir zemin olarak kullanıyor. FLV, MKV, MOV, AVI, MP3 ve MPG olarak kaydedebilir, sistem kaynaklarını oynatmaz ve tamamen ücretsizdir.

Ummy, diğer bazı YouTube indirme uygulamalarının kapsamlı dosya dönüştürme seçeneklerine sahip değildir, ancak temellerini mükemmel şekilde kapsar.

.:: Ummy Video Downloader İndir ::.

5. YTD Video Downloader

YouTube Videolarını İndirmek için 5 Ücretsiz Program

YouTube ve Vimeo dahil olmak üzere 60’dan fazla siteden videolar indirin ve onları herhangi bir cihazda izleyin

YTD Video Downloader, iki çeşittir: Temel, ücretsiz ve Pro, yılda £ 18,90 (yaklaşık 40, 30 US $) tutar. Basic, birden çok eşzamanlı indirme, indirme hızlandırması veya reklamsız bir arayüz almaz ancak temel bilgiler içerir: YouTube’dan ve 60’dan fazla video sitesinden indirir ve WMV, AVI, MP3 ve iPhone’a dönüşebilir ve bağlantınızın ortadan indirilmesinden sonra başarısız indirmeleri devam ettirebilirsiniz.

Ücretsiz sürümün yükleyicisi size, neredeyse kesinlikle istemediğiniz bir yazılım paketini vermeye çok heveslidir; bu nedenle, her adımı dikkatli bir şekilde okuyun ve yerine yüklemeyeceğiniz herhangi bir şeyin yanındaki kutuların işaretini kaldırdığınızdan emin olun; ancak uygulama çok fazla reklam içeriyor.

.:: YTD Video Downloader İndir ::.

YouTube 2016 Yılının En Popüler Videoları

Yorum Yap

Yorum Yap