Yurtdışına Ucuz Uçak Bileti Bulmanızı Sağlayacak Yöntemler

Yurtdışına Ucuz Uçak Bileti Bulmanızı Sağlayacak Yöntemler

Sık seyahat edenlerin ucuz bilet tarifeleri ve promosyonları kaçırmamaları için Yurtdışına Ucuz Uçak Bileti Bulmanızı Sağlayacak Yöntemler den bahsedeceğiz.

Uçak bileti ücretleri yapacağımız seyahatin parasal anlamda büyük bir bölümünü kapsıyor. Uygun ucuza uçak bileti bulma saysesinde seyahat bütçesini hafifletip, tatil, eğlence ve aktiviteye daha çok bütçe ayırabiliriz.

İş yada eğlence için yurtdışına seyahat etmeyi sevenler ve  bunun için bir servet ödemek istemeyenler için hazırladık bu yazımızı.

Yurtdışına Ucuz Uçak Bileti Bulmanızı Sağlayacak Yöntemler

Yurtdışına seyahatler için ucuz uçak bileti bulma şans ya da öyle çok bir yetenek gerektirmiyor. Bu konuda yardımcı olacak bir çok telefon uygulaması ve internet sitesi var. Bizde bunların arasında hedefinize en kolay ve ucuz yönden ulaştıracak yöntemleri ele alıyoruz.

Aşağıda sunduğumuz yöntremler ile uygulama yada internet sitelerinden yurtdışına ucuz uçak bileti temin edebilirsiniz.

SkipLagged Uygulaması

Yurtdışına Ucuz Uçak Bileti Bulmanızı Sağlayacak Yöntemler

Skiplagged, ucuz uçak bileti arayan havayolu yolcularına havayollarının bir açığından faydalanarak ucuz uçak bileti buluyor. SkipLagged platformu ile direkt olarak gitmek istediğiniz şehre değil de, daha az talep gören bir şehre giderek aktarma yapabileceğiniz uçuşları arayabilirsiniz. Yani direkt uçuşlar yerine aktarmalı uçuşları bularak daha ucuza seyahat edebilmenizde kolaylık sağlayan platform ile bekleme sürelerini göz önünde bulundurarak uygun fiyatlı uçak bileti satın alabilirsiniz.

Skiplagged uygulamasını aşağıda bulunan apsstore ve google play market linklerinden indirebilirsiniz.

Skiplagged — Flights & Hotels
Skiplagged — Flights & Hotels

Hopper Uygulaması

Yurtdışına Ucuz Uçak Bileti Bulmanızı Sağlayacak Yöntemler

Uçak bileti fiyatları, uçuşa kalan gün sayısına göre değişiklik gösteriyor. Genellikle en düşük ücreti bulabileceğiniz bir gün vardır fakat bu günü bulmak bir hayli zor olabilir. Hopper uygulaması bunu sizin yerinize yaparak sizi büyük bir zahmetten kurtarıyor diyebilirim.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle belirtilen bölüme nereye uçmak istediğinizi yazmanız gerekli. Daha sonra Hopper gideceğiniz ülkeye göre uçuş şekillerini size soruyor. Tüm ayrıntıları girdikten sonra uygulama otomatik olarak şirketleri araştırıyor ve sizin için en uygun olan uçuş zamanını seçiyor. Zaman aralıkları biletin fiyatına göre farklı renklerde gösteriliyor ve bu sayede Hopper ile o ayın en ucuz bilet satılan gününü bulabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak bilet alırsanız çeşitli puanlar kazanma ve bu puanlarla da daha ucuz bilet alma imkanınızın olduğu söyleniyor.

Hopper uygulamasını aşağıda bulunan apsstore ve google play market linklerinden indirebilirsiniz.

Hopper - Book Flights & Hotels
Hopper - Book Flights & Hotels
Developer: Hopper
Price: Free
Hopper - Watch & Book Flights
Hopper - Watch & Book Flights

MadFientist CardRatings Sitesi

Yurtdışına Ucuz Uçak Bileti Bulmanızı Sağlayacak Yöntemler

Seyahat etme planlarınız varsa, size maksimum fayda sağlayacak bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır. Ancak, teklifler ve sınırlamalar yüzünden kredi kartlarından faydalanmak da çok zor hale gelebiliyor.

Yeni üyelere hitap eden CardRatings platformu, kayıt bonusu sayesinde birçok avantajdan faydalanmanızı sağlıyor. Kartın kayıt bonusunu ve bunun şartlarını size bildiren platform, bonuslarınızı ne kadar sürede harcamanız gerektiğinin de bilgisini sunuyor. Yani özetle, en iyi kartlar için kendi önerilerini sunan ve oteller, miller ve diğer ayrıntıları da ekleyen platform ile uygun fiyatlı uçak biletleri ayarlayabilirsiniz.

.:: MadFientist CardRatings Sitesine Git

TripStreak Sitesi

Yurtdışına Ucuz Uçak Bileti Bulmanızı Sağlayacak Yöntemler

Seyahat arama motorları, ihtiyacınız olan her ayrıntıyı size göstermekle çok iyi bir iş çıkarıyor diyebilirim. Bu ayrıntıları filtreleyerek tek tek kontrol etmek sinir bozucu bir hal alabiliyor. TripStreak platformu, bir uçuş için tüm tercihlerinizi girmenize ve sıralamanıza olanak sağlıyor. Tercihlerinize dayanarak en iyi uçuşları sizlere gösteren platformda öncelik listenize en düşük maliyet, en az bağlantı, uçak türü, tercih edilen havayolu, konaklama süresi, puan türü, iadeli bilet gibi filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

.:: TripStreak Sitesine Git

All The Flight Deals

Yurtdışına Ucuz Uçak Bileti Bulmanızı Sağlayacak Yöntemler

Havayolu şirketleri genellikle bazı güzergahlar için sınırlı süreli anlaşmalar yapıyorlar. Bunların hepsini takip etmek gerçekten delilik sayılırdı. Bunu sizin yerinize yapan All The Flight Deals, gerçek konumunuzu girdikten sonra mevcut tüm fırsatları sizlere gösteriyor. Son dakika fırsatlarını sizlere sunmak için birçok kaynaktan bilgi alan platform ile seyahatlerinizi bir hayli ucuza getirebilmeniz mümkün.

.:: All The Flight Deals Sitesine Git

Kaydet

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?