1. Ana Sayfa
  2. MOBİL
  3. ZTE Axon M Özellikleri Nelerdir?

ZTE Axon M Özellikleri Nelerdir?

ZTE Axon M Özellikleri Nelerdir?

ZTE’nin katlanabilir ve çift ekranlı telefonu ZTE Axon M Özellikleri ile ilgili detayları yazımıza bulabilirsiniz.

Arka ve ön yüzünde olmak üzere 2 ekrana sahip ZTE Axon M katlanabilir yapısı ve donanım özellikleri ile bir hayli iddialı geliyor.

ZTE Axon M Özellikleri Nelerdir?

ZTE Axon M’de arka ve ön yüzde olmak üzere iki adet Full HD çözünürlüğünde 5.2 inç büyüklüğünde ekran yer alıyor. Katlanabilen yapıya sahip model açıldığında ise 6.75 inç büyüklüğünde ekrana sahip oluyor.

ZTE Axon M Özellikleri Nelerdir?

Ortasındaki menteşe yardımıyla 180 derece katlanabilen ZTE Axon M, üç farklı ekran moduyla kullanılabiliyor. İlk modda ikinci ekran devre dışı bırakılarak normal bir telefon gibi kullanılırken, ikinci modda iki ekran tek görüntüde kullanılıyor. Son modda ise iki ekran bağımsız şekilde aktif olabiliyor. İki ekranın bir arada kullanılabildiği Extend modunda cihaz 6.75 inç boyutunda bir tablete dönüşüyor.

Telefonda Snapdragon 821 işlemci, 4 GB RAM, 32 GB microSD destekli hafıza, 20 Megapiksellik tek bir kamera ve 3180 mAh batarya bulunyor.

Android 7.1.2 Nougat işletim sistemi ile çıkıyor. İlk aşamada yalnızca ABD’li AT&T operatörünün satacağı telefonun fiyatı ile ilgili bir detay paylaşılmadı.


5.2 inç ekranı ve 1080p Full HD çözünürlüğü ile fiyat/performans canavarı ZTE Blade A2S Özellikleri ve Fiyatı’nı  merak ediyorsanız buradaki yazımıza bakabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap