ZTE Nubia Z18 Sıfırlama Nasıl Yapılır ?

ZTE Nubia Z18 Sıfırlama Nasıl Yapılır ?

ZTE Nubia Z18 telefonunuzda yavaşlamalar, takılmalar ve donmalar oluyorsa ZTE Nubia Z18 Sıfırlama yaparak bu sorunlardan kurtulmanız mümkün.

Telefon sıfırlama işlemi genel olarak virüs bulaşması, donma, takılma, yavaşlama sorunlarını çözmek yada eğer telefonunuzu satacaksanız gerekli olan bir işlemdir.

Telefon sıfırlamadan önce dikkat etmeniz gereken bir nokta da şarj durumunun yüzde 50 altında olmaması gerektiğidir. Ayrıva varsa özel dosyalarını (foto, video, belge vs) yedeklemeniz mutlaka önerilmektedir.

ZTE Nubia Z18 Sıfırlama Nasıl Yapılır ?

ZTE Nubia Z18 ‘i eski haline getirmek için sıfırlama işlemini telefonun içinde bulunan menü yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. ZTE Nubia Z18 sıfırlama için sırasıyla Menü > Ayarlar > Genel yolunu izleyerek Yedekle ve Sıfırla bölümüne girin. Bu alanda 1 Fabrika verilerine sıfırla 2 Telefonu sıfırla 3 Her şeyi sil kategorileri ile karşılaşacaksınız.

Bu alandan istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

ZTE Nubia Z18sıfılrma için telefon tuşlarınıda kullanabilirsiniz. Bunun için; 1 Telefonu kapatın 2 Güç düğmesi + Sesi Kapatma düğmelerine birlikte basın. 3 Logo ekrana gelene kadar basılı tutun sırasıyla Factory Reset – Factory Hard Reset -Delete user data all seçenkleri ile işlem yapın.

Yorum Yap

Yorum Yap