Twitter Gece Modu Nasıl Aktif Edilir?

Twitter kullanıcıların sağlığı için siyah tonların hakim olduğu bir tema ile gece modunu aktif etti. Twitter tarafından Android cihazlar için yayımlanan Night Mode yani Gece Modu özelliği Twitter’ı baştan aşağıya siyahlara bürüyor. Siyah ağırlıklı bir tema ile gelen bu gece modu özelliği sayesinde geceleri Twitter’ı kullanan kullanıcıların gözleri daha az yorulmuş olacak. Peki Twitter Gece Modu Nasıl Aktif Edilir?

Twitter Gece Modu Nasıl Aktif Edilir 1

Twitter Gece Modu Nasıl Aktif Edilir?

Twitter Gece Modu özelliğini aktif etmek için öncelikle Twitter’ın Android uygulamasının en son versiyonunu yüklemelisiniz. Uygulamayı güncelledikten sonra Twitter uygulamasını açarak Ayarlar kısmına girin. Burada “Night Mode” seçeneği yada “Gece Modu” seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneği aktif ederek gece modunu kullanabileceksiniz.

Twitter’ı son versiyonuna güncellemenize rağmen hala göremiyorsanız bu özelliği biraz daha beklemeniz gerekecek. Çünkü Twitter kademeli olarak bu özelliği bütün kullanıcılara sunuyor.

Bu yazı 210 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

İçerik önerileri, tanıtım yazısı ile diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.