Mobil

Android Telefonlarda Olmazsa Olmaz Uygulamalar

ACR Telefon Konuşmasını Kaydetme

ACR

Telefon konuşmalarınızı hemen kaydetmenize yarayan ACR uygulaması olmzasa olmaz uygulamalardandır. Telefon kayıtlarını isterseniz Google drive ve Dropbox entegrasyonu ile senkronize ederek bulut’a kaydedebilirsiniz. Ses kayıtlarını OGG, 3GP, WAV ve MP4 formatında kaydedebilirsiniz. İstediğiniz kişlerin ses kaydını alabileceğiniz uygulamaya şifrede koyabilirsiniz.

ACR İndir

Retrica Selfie Çekme Uygulaması

Retrica

Retrica ile kolaylıkla selfie çekebilirsiniz. Retrica daha fotoğraf çekmeden filtre uygulayarak fotoğrafların filtreli halini önceden görebilirsiniz. Bir çok uygulamada olmayan bu özellik sayesinde fotoğraflarınızı dahada güzelleştirebilirsiniz. Retrica 100’den fazla filtre ve canlı filtreler ile PlayStore’un en iyi selfie uygulamasıdır. Tamamende ücretsidir.

Retrica İndir

Google Keep Not Uygulaması

Google Keep Not Uygulaması

Google Keep en hızlı ve en küçük boyuttaki not alma uygulamasıdır. Google senkronizasyon ile birlikte aldığınız notlarıda senkronize ederek telefonunuza herhangi bir format atma durumu olursa sıkıntı yaşamazsınız. Çünkü google senkronizasyonu sayesinde hesabızı senronize eder.

Google Keep ile Notlarınıza yazı ve fotoğraf ekleyerek arkadaşlarınızla ve çevrenizle paylaşabilirisniz. İstediğiniz yerde istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz notlarınız elinizin altındadır.

Google Keep İndir

Shazam Müzik Bulma Uygulaması

Shazam

Shazam ile herhangi bir ortamda çalan müziği bulabilirsiniz. Bulduğunuz müzikleri Shazam listesine otomatik ekleyerek anında dinleyebilirsiniz. Shazam’da müzik bulabilmek için internetinizin açık olması gerekiyor. Bulduğunuz müzikleri aynı zamanda Spotfy ve Youtube listenize ekleyebilirsiniz.

Shazam İndir

Facebook

facebook

Facebook uygulamasını anlatmaya pekde gerek görmüyorum çünkü artık herkesin bildiği ve akıllı telefonlara bile gömülü olarak gelen uyuglama olmazsa olmaz uygulamalardandır. Facebook ile arkadaşlarınız fotoğraflarını görebilir, fotoğtaflarınızı paylaşabilir ve hiç tanımadığınız insanlarla tanışarak arkadaş olabilirsiniz.

Facebook İndir

Whatsapp Mesajlaşma uygulaması

whatsapp

Her akıllı telefonda olması gereken Whatsapp uygulaması en iyi ve en çok kullanılan mesajlaşma uygulamasıdır. Aynı zaman hayatımızı kolaylaştıran Whatsapp ile rehberimizdeki herkesle internet üzerinden ücretsiz olarak mesajlaşabilir ve internet araması yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza veya ailenize fotoğraf, video, ve bulunduğunuz konumu atabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan uygulama tüm akıllı telefonlarda olmazsa olmaz bir uygulamadır.

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Önceki sayfa 1 2

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu