1. Ana Sayfa
  2. AKILLI TELEFON
  3. Android Telefonumu Bul Uygulamaları

Android Telefonumu Bul Uygulamaları

Android Telefonumu Bul Uygulamaları

Çalınan yada kaybolan Android akıllı telefonunuzu rahatlıkla bulabilmeniz için en iyi Android Telefonumu Bul Uygulamaları’nı sizler için derledik.

Eğer bir Android telefon kullanıcısı iseniz telefonunuzun kaybolma ya da çalınması durumunda önceden telefonunuza kurmuş olduğunuz uygulamalar size yardımcı olabilir.

Android Telefonumu Bul Uygulamaları

Kaybolan yada çalınan Android telefonu tespit edebilmek için Android cihazlara özel olarak geliştirilmiş  uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Hırsızlığa ve kaybolmaya önlem olarak geliştirilmiş pek çok uygulama var. Bizde bunların içinde en iyi 5 tane uygulamayı sizler için seçtik.

Sizlerinde benzer sorunlarla karşılaştığınız zaman, yardımcınız olacak En İyi 5 Telefonumu Bul Uygulaması‘nı sizler için derledik.

1 – Android Cihaz Yöneticisi Uygulaması

Android Telefonumu Bul Uygulamaları

Android Cihaz Yöneticisi sayesinde, Andorid telefonunuzu kaybetmekten artık korkmayın. Bu uygulama sayesinde kaybolan cihazını rahatlıkla yeri tespit edebiliyorsunuz.

Kaybolan telefonunuzun içindeki verileri güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olan Android Cihaz Yöneticisi ile ayrıca, kaybolan telefonunuzun ekran PIN’ini sıfırlayabiliyorsunuz.

Son olarak ise kaybolan cihazının içindeki tüm verileri silebiliyorsunuz.

Uygulama Ücreti: Ücretsiz

#Android Cihaz Yönetici indir!

2 – Family Locatar Uygulaması

Android Telefonumu Bul Uygulamaları

Life360 tarafından geliştirilen, Aile Konum Belirleyici uygulaması, sayesinde aile üyelerinin nerede olduğunu rahatlıkla tespit edebiliyorsunuz. Anne ve babalar için oldukça yararlı bir uygulama olan Family Locatar, sayesinde çocuklarınızı nerede olduğunu rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Sadece özel davet ile girebileceğiniz sohbet odası üzerinden, ailenizdeki üyelerin nerede olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Ayrıca Life360 tarafından geliştirilen Family Locatar uygulaması ile çalınan veya kaybolan telefonunuzun yerini de tespit edebiliyorsunuz.

Uygulama Ücreti: Ücretsiz

#Family Locatar indir!

Android Telefonumu Bul Uygulamaları deamı için diğer sayfaya geçiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap