• DOLAR
  3,4813
  % 0,06
 • EURO
  4,1173
  % 0,17
 • ALTIN
  144,4558
  % -0,01
 • BIST
  108.953
  % 0,33

Apple Kimliği ödeme bilgilerinizi değiştirme veya kaldırma

Apple Kimliği ödeme bilgilerinizi değiştirme veya kaldırma

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda Ayarlar’dan Apple Kimliği ödeme bilgilerinizi değiştirme veya kaldırma yapabilirsiniz.

Yeni bir Apple cihazı aldık ve tüm nimetlerinden yararlanabilmek için bir Apple kimliği oluşturmamız gerekiyor. Apple kullanıcıları ve teknoloji marketlerde çalışanlar da dahil olmak üzere birçok kişi, Apple kimliği alırken kredi kartı kullanmak istemiyor.

Apple Kimliğiniz; App Store, iTunes Store, iCloud, iMessage, Apple Online Store, FaceTime ve diğer Apple servislerine erişmek için kullandığınız kişisel hesabınızdır.

Apple Kimliği ödeme bilgilerinizi değiştirme veya kaldırma

iTunes Store’da ödeme yönteminizi veya fatura adresinizi değiştirdiğinizde, bilgilerinizi Apple Kimliğinizi kullandığınız App Store veya iCloud gibi diğer servislerde de güncellemiş olursunuz.

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı kullanın

Ana ekranda Ayarlar’a dokunun.

iTunes ve App Store’a dokunun.

Apple Kimliğinize dokunun.

Apple Kimliğini Göster’e dokunun. Giriş yapmanız gerekebilir.

ios9-iphone6-settings-itunes_&_app_store-apple_id

 

Ödeme Bilgileri’ne dokunun. Aile Paylaşımı’nı kullanıyorsanız Ödeme Bilgileri’ni göremeyebilirsiniz. Ailenizin ödeme bilgilerini yalnızca aile düzenleyiciniz güncelleyebilir. Ödeme bilgileri ve Aile Paylaşımı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bilgilerinizi değiştirme veya kaldırma. Ödeme yönteminizi kaldırmak için Yok seçeneğini belirleyin. Yok seçeneğini görmüyorsanız veya seçemiyorsanız ne yapacağınızı öğrenin.

ios9-iphone6-settings-itunes_&_app_store-apple_id-payment_information

 1. Bitti’ye dokunun.

Ödeme yönteminizi kredi kartı olarak değiştirirseniz iTunes Store güncellenen hesap bilgilerinizi doğrulamak üzere geçici bir açık provizyon oluşturur.

App Store hesabı açma (Kredi kartsız)

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *

 • ÇOK OKUNAN


İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.