Başkasının WhatsApp mesajları nasıl okunur?

Son güncelleme: 15 Ağustos 2020

Başkasının WhatsApp mesajları nasıl okunur? Başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı var mı? Whatsapp takip programı nasıl kullanılır?

Uzaktan başkasının WhatsApp mesajlarına erişim için bir çok yazılım mevcut. Bazı casus casus yazılımlar sayesinde WhatsApp gibi anlık sohbet uygulamalarında başkasının yaptığı her türlü paylaşım ve konuşmalarına gizlice erişim sağlanabilmektedir.

WhatsWeb for Whatscan sevgilinize gelen mesajları okumak için kullanabileceğiniz en iyi yazılımlardan birisi olarak öne çıkıyor.

Öncelikle bilmeniz gereken şeyi ilk olarak sizlere belirtelim ki bu da başkalarının whatsapp mesajlarını onların izinleri olmadan takip etmeniz yasal olarak uygun değildir.

Başkasının WhatsApp mesajları nasıl okunur?

WhatsWeb for Whatscan isimli uygulama sayesinde başkasına gelen mesajları kolaylıkla okuyabilmeniz mümkün. WhatsWeb for Whatscan uygulaması sadece Android cihazlarda çalışıyor ve oldukça basit bir kullanıma sahip.

Başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı nasıl kullanılır?

WhatsWeb For Whatscan, dilediğiniz kişinin WhatsApp hesabını ele geçirmek için kullanabileceğiniz çalışan tek uygulama. Android telefonunuza ücretsiz indireceğiniz uygulamayla saniyeler içinde istediğiniz kişinin WhatsApp mesajlarını telefonunuza aktarabiliyorsunuz.

Adım 1 # Buraya tıklayarak sadece 48MB büyüklüğündeki Whatsapp mesajlarını okuma programı WhatsWeb For Whatscan’ı indirin.

Adım 2 # Uygulamayı akıllı telefonunuza ya da tabletinize kurun ve giriş yapın.

Adım 3 # Mesajlarını okumak istediğiniz akıllı telefondan ‘WhatsApp Web‘ sekmesine giriş yapın ve WhatsWeb for Whatscan uygulamasındaki QR Kod‘u okutun.

Bu üç adımlık işlemlerin ardından bağlantı sağladığınız cihazda var olan ve var olacak tüm sohbetler, görseller ve medyalar sizin cihazınıza da gelmiş olacak.

Cihazı kullanan kişi başka bir cihazla bağlantı sağlarsa ya da var olan bağlantıyı sonlandırırsa mesajların ‘artık’ size gelmeyeceğini hatırlatalım. Bu gibi durumlarda aynı işlemleri tekrarlamanız gerekiyor.

Tek cihazda 2 WhatsApp hesabı kullanma imkanı da veren uygulamayla sevgilinizin, arkadaşınızın WhatsApp kişilerinden sohbet geçmişine, son gönderdiği fotoğraf ve videolardan sohbet listesine her yerden erişme şansınız oluyor. Kullanımı oldukça basit ve tüm cihazlarda çalışıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

WhatsWeb for Whatscan isimli uygulama sayesinde başkasına gelen mesajları kolaylıkla okuyabilmeniz mümkün. WhatsWeb for Whatscan uygulaması sadece Android cihazlarda çalışıyor ve oldukça basit bir kullanıma sahip. 

WhatsWeb For Whatscan, WhatsApp çalma, WhatsApp hesabı ele geçirme için Android telefonda kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamayı buradaki yazımızdan cihazınıza indirebilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol