Nedir, Nasıl Yapılır

BS Player’da Uygun Altyazı Nasıl Bulunur?

0
(0)

En çok tercih edilen ve birçok formatı destekleyen video oynatıcı BS Player’da Yabancı film ve dizilere Uygun Altyazı Nasıl Bulunur ?

Yabancı film veya dizi seyrederken uyumlu altyazıları bulmakta zorlanıyorsanız, popüler video oynatıcısı BS Player’ın altyazı bulma özelliği sayesinde saniyeler içerisinde altyazı bulabilirsiniz.

BSPlayer Nedir?

BSPlayer alanında en çok tercih edilen bir DivX oynatmaya yarayan bir program. Otomatik altyazı bulma,altyazı düzeltmeleri ve buna benzeyen birçok konuda sizlere kolaylık sağlayan çok kullanışlı bir program.

Ayrıca bir çok ses ve video formatını destekliyor.(ASF, ASX, AVI, DAT, DivX, M2V, M2P, M3U, MKV, MP3, MP2, MPEG, MPG, OGG, OGM, VOB, WAV, WMV). Tabi gerekli codecleri yüklemeyi unutmayın.

BS Player’da Uygun Altyazı Nasıl Bulunur?

Yabancı dizi veya filmlerin Türkçe dublajlı versiyonlarını sevmiyorsanız, en mantıklı çözüm altyazılı olarak izlemek olacaktır haliyle.

Bazen dizi veya filmlere uyumlu altyazı bulmak oldukça zor olduğu gibi, bulduğumuz altyazıların senkron sorunu çıkarması da can sıkıcı olabiliyor.

BS Player otomatik alt yazı bulma sistemi diye bir özellik söz konusudur. İzlenilen filmin ne olduğuna bakarak internet üzerindeki bütün altyazı siteleri arar ve filme uygun altyazıyı bularak indirir.

İzlemek istediğiniz diziyi veya filmi açtıktan sonra ekrana sağ tıklıyoruz ve açılan menüden Altyazılar seçeneğini buluyoruz. (İngilizce sürüm kullanıyorsanız Subtitles seçeneğini aramalısınız.)

BS Player'da Uygun Altyazı Nasıl Bulunur?

Altyazılar seçeneğine tıkladıktan sonra sırasıyla Altyazıları çevrimiçi kontrol et > Tümü adımlarını izliyoruz.

BS Player'da Uygun Altyazı Nasıl Bulunur?

Kontrol işlemi başlatıldıktan sonra aşağıdaki  gibi bir pencere açılacak ve uyumlu altyazılar listelenecektir.

BS Player'da Uygun Altyazı Nasıl Bulunur?

Buradan; dizinin veya filmin adıyla aynı olan altyazıyı seçebilir, eğer aynı değilse Beğeni bölümünde puanlama yer alıyorsa yüksek puanlı olanı seçerek, Seçileni indir butonuyla indirebilirsiniz.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, indirmiş olduğunuz altyazı video dosyasına otomatik olarak eklenecektir.

En İyi Video İzleme Programları

Son Güncelleme: 14 Mayıs 2020

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oy: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu