En iyi 10 Android Müzik Çalar Uygulaması

Bu yazımızda Android cihazları için alternatif müzik çalar uygulamaları arayan kullanıcılar için En iyi 10 Android Müzik Çalar Uygulaması ‘nı derledik.

Akıllı telefon ve tablet gibi cihazlar artık günlük hayatımız bir parçası oldular. Devamlı yanımızda taşıdığımız bu cihazlar sayesinde sevdiğimiz tüm şarkıları istediğimiz yerde dinleme özgürlüğünü yaşıyoruz. Eskisi gibi Mp3 çalar, walkman vs taşımıyoruz.

Android yada iPhone cihazlarda yerleşik olarak müzik uygulamaları kurulu geliyor ancak sıkılanlar ve daha gelişmiş özellikli müzik çalar arayanlar için En iyi 10 Android Müzik Çalar Uygulaması nı sizlere sunuyoruz.

En iyi 10 Android Müzik Çalar Uygulaması

1. Black Player

En iyi 10 Android Müzik Çalar Uygulaması

Reklam içermeyen özelliği ile öne çıkan Black Player Music Player, MP3, WAV, OGG gibi standart yerel müzik dosyası formatlarını destekliyor.

Ekolayzer Build, BassBoost ve 3D Virtualizer veya harici Ekolayzer kullanma seçeneğini sunan uygulama, kişiselleştirilebilir uygulama içi çözümler içeriyor.

[appbox googleplay com.kodarkooperativet.blackplayerfree]

2. Double Twist Player

En iyi 10 Android Müzik Çalar Uygulaması

Müzik, video, radyo ve Podcast’lari ayrı ayrı oynatıcılarda kullanmaktan sıkıldıysanız bu uygulama size göre.

Tüm medyalarınızı bir arada görebilmenizi ve oynatabilmenizi sağlayan Double Twist Player ücretsiz bir uygulamadır. Radyo dinleyebilirsiniz. Müzik dinlerken albüm kapaklarını inceleyebilirsiniz. AirSync ile Wifi üzerinden Mac ya da PC’nizdeki çalma listelerini sekronize edebilirsiniz.

[appbox googleplay com.doubleTwist.androidPlayer]

3. Poweramp

En iyi 10 Android Müzik Çalar Uygulaması

Android akıllı telefon ve tabletinize bir müzik çalma uygulaması yüklemek istiyorsanız ancak uygulamaya karar veremiyorsanız Poweramp’a bir şans vermenizi öneriyorum. Hazırlanan müzik oynatma uygulamaları arasında neredeyse en detaylısı ve en iyi çalışanı olan Poweramp hem kaliteli ses düzeyi, hem kullanışlılığı hem de pek çok ek özelliği ile müzik konusunda telefonunuzdaki eliniz ayağınız olabilecek kapasitede.

Uygulamanın desteklediği müzik dosya formatları arasında mp3, mp4, ogg, wma, flac, wav, ape, aiff ve daha fazlası yer alıyor. Bu anlamda hangi dosya formatını kullanırsanız kullanın hiç bir şekilde başka müzik uygulamasına ihtiyaç duymayacağınız kesin gibi görünüyor.

[appbox googleplay com.maxmpz.audioplayer.unlock]

4. Shuttle

En iyi 10 Android Müzik Çalar Uygulaması

6 bant dahili ekolayzer ile bas desteğini güçlendiren uygulama, Google Play Store üzerindeki en iyi kullanıcı arabirimi olma iddiasını taşıyor.

id3 etiketi düzenleme, klasör tarama, ChromeCasting TV’ye aktarım özelliklerini içeren Shuttle Music Player, ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirilebiliyor.

[appbox googleplay another.music.player]

5. Rocket Player

En iyi 10 Android Müzik Çalar Uygulaması

Rocket Music Player kullanıcıların Android cihazları üzerinde farklı bir müzik dinleme deneyimi yaşamaları için geliştirilmiş başarılı bir müzik oynatıcıdır.

Uygulama sayesinde cihazınız üzerinde yer alan tüm müzik dosyalarına kolayca gözatabilir ve hızlı bir şekilde dinlemeye başlayabilirsiniz.

Sade, temiz ve kolay kullanımlı arayüzü sayesinde birçok kullanıcının tercihi olan Rocket Music Player gerçekten çok kullanışlı bir müzik oynatıcıdır.

Standart Android müzik çalar uygulamasının dışında farklı bir seçenek arıyorsanız Rocket Music Player’ı deneyebilirsiniz.

[appbox googleplay com.jrtstudio.AnotherMusicPlayer]

6. Stellio

En iyi 10 Android Müzik Çalar Uygulaması

Eğer Android mobil cihazlarınızın üzerinde standart olarak bulunan medya oynatıcıdan sıkıldıysanız ve daha fazla özelliğe sahip olan, aynı zamanda farklı renkler ile kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Stellio Music Player’ı mutlaka denemelisiniz.

Güçlü bir ses motoruna sahip olan uygulama üzerinde 14 ses efekti bulunuyor. Bu sayede hız, ton, denge, eko, bass vb. diğer ses ayarlarını dilediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.

Kendi çalma listelerinizi oluşturabileceğiniz Stellio Music Player neredeyse tüm ses formatlarını desteklemektedir. O yüzden ses dosyalarınızı açabilmek için en ideal mobil uygulama diyebilirim

[appbox googleplay ru.stellio.player]

7. Google Play Music

En iyi 10 Android Müzik Çalar Uygulaması

Google Play’in müzik uygulaması olarak kullanıcılara sunulan Google Play Music, Android kullanıcılarının genel tercihini oluşturuyor.

Uygulama, özel çalma listeleri oluşturma, şarkı sözlerini bulma yönünde destek, geniş kütüphanede şarkı arama gibi özellikleri kullanıcılara sunuyor.

[appbox googleplay com.google.android.music]

8. MusixMatch

En iyi 10 Android Müzik Çalar Uygulaması

musiXmatch, içerisinde müzik oynatıcı bulunan mükemmel bir şarkı sözü uygulamasıdır. Dünya üzerinde 20 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan uygulamanın içerisinde geniş bir katalog bulunuyor.

En sevdiğiniz şarkıları dinlerken aynı zamanda şarkı sözlerini görerek oldukça keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Karaoke yapma imkanı sunan uygulama ile dilerseniz arkadaşlarınız ile birlikte sevdiğiniz şarkıları söylme fırsatınız bulunuyor. Kataloğundaki tüm şarkıların sözleri başarılı bir şekilde senkronize edildiği için mükemmel hizmet sunan uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirerek deneyebilirsiniz.

[appbox googleplay com.musixmatch.android.lyrify]

9. Pixel Player

En iyi 10 Android Müzik Çalar Uygulaması

Pixel Player uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının deneyebilecekleri yeni ve güzel tasarımlı müzik oynatma uygulamaları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve tasarımının yanında oldukça gelişmiş araçlarının da desteğini barındıran uygulama, yeni bir alternatif arayanların göz atmaları gerekenler arasında yer alıyor.

Uygulama otomatik olarak müzik albüm kapaklarını bularak kullanıcılara gösterebiliyor ve sahip olduğu Android 5.0 materyal dizaynı ile görsel anlamda oldukça iddialı. Bunun yanında şarkı sözlerini de bularak her şarkıya uygun bir şekilde sunabilen Pixel Player, yerli yabancı şarkılar konusunda herhangi bir sorun yaşamıyor ancak bazen sözleri bulamadığını da eklemek gerek. Tabii ki bu özelliği kullanabilmek için internet bağlantınızın aktif olması gerekiyor.

[appbox googleplay it.ncaferra.pixelplayerfree]

10. MixZing

En iyi 10 Android Müzik Çalar Uygulaması

MixZing Music Player uygulaması Android işletim sistemli cihazlara yüklenerek en gelişmiş medya oynatıcı sahibi olunabilir.  Uygulama, internetten Radyo dinlemek için harika istasyonları ayağınıza getiriyor.

MixZing Music Player uygulaması ile şarkıları herhangi bir özelliğe göre filtreleyebilirsiniz. Ekran anasayfanıza koyacağınız widget ile kolay erişim sağlayabilirsiniz. Bir müzik çalardan çok daha fazlası olan MixZing Music Player uygulamasını keşfetmek için beklemeyin.

MixZing Music Player uygulaması ile hoşunuza giden herhangi bir şarkıyı telefon ya da bildirim zil sesi yapabilirsiniz.

[appbox googleplay com.mixzing.basic]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu