En İyi 5 Android İkon Uygulaması

En İyi 5 Android İkon Uygulaması

Android işletim sistemli bir akıllı telefonu özelleştirerek daha havalı bir hale getirmenin en iyi yolu şüphesiz ikonları değiştirmekten geçiyor. Google Play uygulama mağazasında “Google bunu kesinlikle düşünemezdi!” dedirtecek çok sayıda başarılı ikon paketleri mevcut. Tabii arayüz, ikon ve duvar kağıdı gibi içeriklerde kişisel zevkler hayli farklılık gösterebiliyor. Biz ferah tasarımlara sahip olan ve diğer seçeneklere kıyasla ön plana çıktığını düşündüğümüz En İyi 5 Android İkon Uygulaması’nı tanıtacağız.

En İyi 5 Android İkon Uygulaması

1. Lines Free1. Lines Free

Lines ikonları en popüler uygulamalar için ilginç şekiller sunuyor. Her bir ikon basitlik, sadelik esas alınarak tasarlanmış vaziyette. Transparan oldukları için bu ikon paketiyle doğru duvar kağıtlarını kullanmak önem kazanıyor.

2. Moko2. Moko

Moko oldukça şık bir ikon paketi. Yuvarlatılmış köşeler ve gölgelendirmelere ev sahipliği yapan 2800’ün üzerinde ikon içeriyor. Bulut ortamında 100’ü aşkın sayıda duvar kağıdı da var, bu duvar kağıtları simgelerle harika şekilde eşleşiyor.

3. Difft3. Difft

Difft dört ana rengi güzel modern tonlarla kombine eden yeni bir ikon paketi. Tema ikonları ön plana çıkaracak basit duvar kağıtlarıyla tamamlanıyor. Bu arada adının İngilizce’de farklı anlamındaki “Different” sözcüğünün kısaltmasından geldiğini belirtelim.

4. Hekz4. Hekz

Hekz’te hayli renkli altıgen şeklinde ikonlar bulunuyor. İki renk stilinde 1600’ü aşan sayıda simge sunuluyor.

5. Polycon5. Polycon

Diğer paketlere kıyasla daha sade ve ferah ikonlara sahip olan Polycon Google’ın Material Design’ından esinleniyor. Simgeler düz tasarımlı ve stok Android işletim sistemindeki ikonlara benziyor. Görünümü başarılı şekilde tamamlayacak duvar kağıtları da var. İkonlar ekrandaki herhangi bir renkle kolayca eşleşebiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *


İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.