PUBG Ekran Kararması Çözümü

PUBG Ekran Kararması Çözümü

Gelmiş geçmiş en iyi mobil aksiyon oyunu  olan PUGB ekran kararma ve PUGB beyaz ekran sorunu nasıl çözülür ?

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu kısaca kullanıcılar tarafından (PUBG) olarak bilinmektedir. PlayerUnknown’ın Battlegrounds (PUGB) online olarak oyuncularla oynanan, rekabete dayalı ve hayatta kalmaya yönelik FPS oyunudur.

PUBG’de ekran kararması sonucu oyundan düşüyor ve oyuna dönemiyorsanız aşağıdaki önerimiz çözüm sağlamanıza yardımcı olabilir.

PUBG Ekran Kararma Çözümü

Oyunun parlaklık ayarlarını değiştirmek için ESC -> Ayarlar -> Grafikler -> Görüntü ayarları adımlarını takip edin. Bu işlemi yaptıktan sonra oyun halen fazla karanlıksa lütfen ekranınızdaki parlaklık ayarlarını değiştirin.

PUBG Beyaz Ekran Sorunu

Telefonunuzdaki kaldırabildiğiniz her uygulamayı kaldırın:

Eğer PUBG Mobile’ın çok bağımlısıysanız, telefondaki diğer uygulamalarınızı kaldırmayı deneyebilirsiniz. Böylece diğer uygulamalar RAM ve CPU’yu meşgul edemeyecekler. Hatta bazı Google uygulamalarını da devre dışı bırakın.
PUBG Mobile eski sürüm apk kurun:

Oyunun sizdeki yer alan sürümünden farklı bir apk kurun. Örneğin sizde 0.3.3 sürümü kuruluysa 0.3.2 sürüm apk kurabilirsiniz. Muhtemelen beyaz ekran sorunu çözülmeyecek ama yine de deneyin.
Telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürün:

Telefonu sıfırladığınızda o an için bütün veriler silinip telefon rahatlayacak. PUBG Mobile beyaz ekran sorununu bir ihtimal çözebilir.

Popüler oyun PUBG Mobile en iyi grafik ayarları yaparak takılmadan oyunu oynayabilir ve PUBG Mobile lag sorununu giderebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.