Oyun

PUBG Mobile En iyi Grafik Ayarları

Son Güncelleme: 1 Ocak 2019

Popüler oyun PUBG Mobile en iyi grafik ayarları yaparak takılmadan oyunu oynayabilir ve PUBG Mobile lag sorununu giderebilirsiniz.

PUBG Mobile’da aşırı kasma sorunu var, yüksek donanımlı bir cihaza sahip olsanız bile bu kasmalardan kurtulamıyorsunuz. PUBG Mobile kasma sorunu ile karşılaşmamak için PUBG Mobile en iyi grafik ayarları dosyasını sizlere sunacağız.

PUBG Mobile En iyi Grafik Ayarları

Baştan söyleyelim burada sistem dosyalarına 3.cü parti bir uygulama ile müdahale edeceğiz. Tüm sorumluluk size aittir.

1 Öncelikle ES Dosya Yöneticisi uygulamasına ihtiyacınız olacak. Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Uyglamayı kurduktan sonra açın ve Uygulamanın Yüklü Olduğu Bellek > Android > Data > com.tencent.ig > Files > UE4Games > Shadow Tracker > Shadow-Tracker- >Saved > Config > Android > UserCustom.ini yolunu izleyin.

2 Var olan “UserCustom.ini” dosyasının bir kopyasını alın ve güvenli bir yerde boş bir klasöre yapıştırın.

3 Özelleştirilmiş “UserCustom.ini” dosyasını buraya tıklayarak indirerek, sosyayı aynı konuma kopyalayın ve değiştirin.

4 PUBG Mobile‘ı çalıştırın ve değişiklikleri görüntülemek için Ayarlar > Grafikler sekmesine gidin. Kademeli birçok farklı grafik ayarının geldiğini görebilirsiniz. Burada PUBG Mobile en iyi grafik ayarları için cihazınıza en uygun olanını seçin.

PUBG Mobile Ping Düşürme ve Lag Sorunu Giderme

PUBG Mobile‘ı çalıştırın ve oturum açın sonrasında giriş ekranında, ara yüzün en üstünde “Sunucu” kısmına girin. Avrupa veya Asya sunucusunu seçtiğinizden emin olun. Bu sunucular hem yeni eklendiği, hem de konum itibari ile yakın oldukları için size daha iyi bir ping oranı sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu