İçinde Anniversary Güncellemesini Barındıran Windows 10 ISO İndir!

İçinde Anniversary Güncellemesini Barındıran Windows 10 ISO İndir!

Bu yazımızda ücretsiz olarak içinde Anniversary Güncellemesini barındıran Windows 10 ISO indir me yapabilirsiniz.

Yazımız içeriğinde Anniversary güncellemsi dahil Windows 10 ISO dosyasını sunacağız ve bunu nasıl indiirp yükleyebileceğinizi anlatacağız.

Windows 10 ISO indir dosyası tamamen yasaldır ve Microsoft üzerinden sorunsuz indirilmektedir.

İçinde Anniversary Güncellemesini Barındıran Windows 10 ISO İndir !

Anniversary güncellemesini barındıran Windows 10 indirerek, hem daha hızlı hem de daha sorunsuz bir güncelleme yükleme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Öncelikle buraya tıklayarak Anniversary Güncellemesini Barındıran Windows 10 ISO dosyasını indirme sayfasına ulaşınız.

Bu sayfada bazı uyarılarla karşılaşacaksınız. Örneğin; İnternet bağlantısının olması, bilgisayarda yeterli depolama alanı bulunması ve en az 4 GB boş alanı bulunan bir DVD veya USB belleğimizin olması gerektiği gibi.

Ayrıca ilk kez kurulum yapacaksanız 25 haneli Windows ürün kodunuzu bilmeniz gerekiyor.

Medya Oluşturma Aracı’nı kullanarak indirebileceğimiz Windows 10 ISO için 32 ve 64 bit olarak 2 ayrı indirme seçeneği mevcut.

Windows 10 ISO indirmek için, yazımızın başında verdiğimiz sayfanın alt kısmında bulunan sisteminize uygun sistemi seçtikten sonra, “Onayla” butonuna tıklamanız yeterli. Ardından dilinizi seçip, size uygun olan Windows 10 versiyonunu indirebilirsiniz.

Peki Anniversary Güncellemesinde Yeni Neler Var?

Windows 10, Cortana sayesinde Windows 10 Mobile ve Android telefonlar ile iletişim kuruyor. Örneğin; telefonunuzun şarjı kritik seviyeye geldiğinde Windows 10 bildirim merkezinde bir uyarı beliriyor. PC ile telefon etkileşimi ilerleyen aylarda daha da ilerleyecek ve PC üzerinden telefonu kontrol etme yetileri sisteme kazandırılacak.

 • Güncelleme ile yeni yetilere sahip olan bir diğer bölüm ise Edge tarayıcı. Microsoft Edge tarayıcı artık AdBlock gibi eklentileri destekliyor.
 • Microsoft, günümüzün popüleri emojileri de es geçmiyor. Unicode skalasını genişleten Microsoft, sisteme yeni emojiler de ekliyor.
 •  Windows 10’a eklenen bir diğer özellik ise dark mode. Kişiselleştirmeye önem veren Microsoft, yeni Windows 10 güncellemesi ile bunu bir adım ileriye taşıyacak ve gece modunu sistemin tümünde kullanıcılara sunacak.
 • Batarya konusunda atılımlar yapan Microsoft, batarya koruması altında yeni bir özelliği sisteme ekliyor. Batarya koruması sayesinde belirlediğiniz pil seviyesinde sistem otomatik olarak bu moda girecek ve sistem performansını ikinci plana atarak kullanım süresini artıracak.
 •  Windows Hello ile birlikte iHeartRadio ve DropBox gibi servislere şifresiz ulaşabilir hale geliniyor. Biyometrik kimlik doğrulamasını destekleyen sitelere, biyometrik doğrulamayı yerel olarak kullanan ilk ve tek tarayıcı Microsoft Edge üzerinden bağlanmak da mümkün olacak.
 • Otomatik olarak PC’yi hızlıca tarayan ve taramalarda çıkan tehditleri bildirim veya özet olarak yollayan Windows Defender, kötü amaçlı yazılımlara karşı geliştirilen özelliklerden biri.
 • Windows Ink ile Windows’u bir kalem ucuna sığdıran bu yepyeni deneyimle kullanıcılar bir deftere yazar gibi cihazları üzerine yazabiliyor. Office, Microsoft Edge ve Haritalar gibi uygulamalarla çalışarak, Ink’in gücü her yere taşınıyor.
 • Cortana’daki geliştirmeler ile Dünya’nın en üretken kişisel dijital asistanı Cortana, şimdi kilit ekranın üzerinden erişilebilirliği, kaydettiği ve çağırdığı bilgilere dair daha gelişmiş hatırlatıcı özelliği yetenekleri ve tüm cihazlar üzerinden çalışmasıyla daha da başarılı.
 • Microsoft Edge ile artan güç etkinliği, uzantılar ve erişilebilirlik: Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi ile güç etkinliği becerilerini artıran Microsoft Edge, daha az CPU döngüsüyle hafızada daha az yer harcıyor, hatta Flash reklamları gibi çevresel içerikleri ve arkaplandaki diğer haraketlilikleri azaltıyor.
 •  Xbox Her Yerde Oyna deneyimiyle oyuncular oyunu bir kere satın alıp, Windows 10 PC veya Xbox One’larında aynı gelişmeler, kaydedilmiş aynı oyun ve paylaştıkları başarılarla oynayabiliyor.
 •  Kinect kullananlar Xbox One’da “Hey Cortana, Xbox On” diyerek Xbox One’larını kullanıma açabilecekler. Yıldönümü sürümüyle beraber kullanıcıların en çok talep ettiği dil seçimi alanında da destek geliyor. Böylece bölgesel dillerden bağımsız olarak oyuncular Xbox One’ın desteklediği diller arasından dilediklerini bölge ve arkaplan müziğinden bağımsız olarak seçebilecek.

 

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap