Mobil

LG G6 İpuçları

0
(0)

Her LG G6 kullanıcının bilmesi gereken 14 işe yarar LG G6 İpuçları’nı derledik. LG G6 İpuçları’nda LG G6 kullanım ayarları, ipuçları ve püf noktaları bulunuyor.

Teknoloji devi LG’nin yeni amiral gemisi telefonu LG G6’nın tasarımı, ekranı, işlemcisi, kamerası, bataryası gibi özelliklerini detaylı olarak anlattığımız LG G6 Özellikleri nelerdir yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

LG G6 sahiplerinin telefonlarını daha verimli kukullanabilmeleri için LG G6 da bulunan bazı özellikleri bilmeleri gerekir. LG G6 akıllı telefonunuzu isteğe bağlı olarak ipuçları yazımızda vereceğimiz ayarlarla kişiselleştirebilirsiniz. Yazımızda bahsedeceğimiz özellikler telefonu ilk açtığınızda kapalı olarak gelebiliyor.

LG G6 İpuçları

Şimdi LG G6 sahiplerinin telefonlarını daha verimli kullanabilmeleri için derlediğimiz LG G6 İpuçları’na bakalım

  LG G6 Always-On Display Aktif Etmek

Aynı LG G5 modelinde olduğu gibi ekran her zaman açık özelliği olan Always-on Display özelliği ilk kurulumdan sonra kapalı olarak gelir bu özelliği aktif etmek için aşağıdaki adımları izleyiniz.

  • Ayarlar-Ekran-Always-On Display hemen yanında bulunan ayarları açınız.

Özelliği aktif ettik’den sonra Always-on display menüsüne girerek kişiselleştirebilirsiniz. Bu özellik aktif olduk’dan sonra, ekran kilitli olduğu zaman ana ekranınızda Saat, tarih, pil ve uygulama bildirim simgelerini görebilirsiniz. Always-on display özelliği pilinize bir miktar etki edeceğini unutmayın.

  Dokunmatik Sanal Tuş Ayarları

LG G6’nın 5.7’inç ekrana boyunu sahip olması elinize sığmayacağını düşüne bilirsiniz. LG G6 18:9 ekran özelliği ile elinize veya avucunuza tam oturacaktır.

LG G6 İpuçları

Fakat bildirimleri okumak veya bildirim çubuğunu aşağı çekmek için zorlanacağınızı düşünüyorsanız ”Dokunmatik Sanal Tuş” takımlarını istediğiniz gibi konumlandıracağınız gibi bildirim çubuğunu aşağıya çekmek içinde extra bir düğme ekleyebilirsiniz.

  • Ayarlar-Ekran-Ana ekran dokunmatik tuşları-Tuş kombinasyonu seçeneğinden özelleştirebilirsiniz.

LG G6 İpuçları yazımızın devamı için diğer sayfaya geçebilirsiniz.

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oy: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

1 2 3 4 5Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu