En iyi Android Temizleme Programları

Merhaba arkadaşlar, Sizlere bu yazımızda Android tabanlı cihazlarınızda performansı arttırmak, pil ömrünü uzatmak ve gereksiz dosyaları temzilemek için kullanabileceğiniz en iyi Android temizleme programları listesi sunacağız.

Cihazlarınıza yüklediğiniz uygulama ve oyunları silseniz bile geride bıraktıkları dosyalar telefon hafızazını doldurmakta ve eğer cihazınızda yeteri kadar büyük bir depolama alanı yoksa bu dosyalar telefonunuzu yavaşlatabilmektedir.

Sizlere Android cihazınızda tam bakım yaparak gereksiz dosyaları temizleyecek ve bu sayede hem pil ömrünü uzatmanıza ve hemde cihazınızda performans artışı sağlayacak en iyi bakım, önbellek temizleme uygulamalarını sunuyoruz.

En iyi Android Temizleme Programları

Android gereksiz dosya temizleme için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalar.

Clean Master

android temizleme programı

Telefonunuzdaki gereksiz dosyaları ve arka plan uygulamalarını temizleyerek telefonunuzun hem performansını arttırıyor hem de şarj süresini arttırıyor.

Önemsiz dosyalar temizleme özelliği Sistem önbelleğini, önemsiz uygulama verilerini ve reklamlardan gelen gereksiz veriler üzerine gayet etkili iş yapar. Kaldırılan uygulamalardan geri kalan gereksiz dosyaları silmesine rağmen, fotoğraflar veya videolar gibi kişisel verileri silmez. “Charge Master” adlı ek bir özellik, durum çubuğunda pilin şarj durumunu gösterebilir.

Clean Master indir

CCleaner

android temizleme programı

Masaüstünde en iyi temizlik yazılımı geliştiricilerinden biri olan CCleaner, Android telefonlarda da depolama sorunu yaşayanlara çare oluyor.

[appbox googleplay com.piriform.ccleaner]

Cache Cleaner – DU Speed Booster

android temizleme programı

DU Speed Booster & Cleaner uygulaması, 2019 yılında yani şu anda mevcut 230 milyondan fazla kullanıcı ile güvenilir en iyi Android temizleme bakım uygulamalarından biridir. Sadece tek bir dokunuşla DU Speed Booster & Cleaner, arka plan uygulamalarınızı optimize eder. Aynı zamanda boş hafıza alanı ve gereksiz gereksiz dosyaları kaldırma yeteneğine sahiptir.

Bunlara ek olarak Sık kullanılmadığını uygulamaları sizlere bildirir. “CPU cooler” adlı seçenek, hangi uygulamaların daha fazla CPU gücü tükettiğini gösterir ve bu nedenle arka planda çalışan uygulamaları sonlandırmanıza yardımcı olabilir. Bu uygulama varsayılan olarak bir bildirim araç çubuğu görüntüler.

[appbox googleplay com.limsky.speedbooster]

Go Speed

android temizleme programı

Go Speed, uygulamaların otomatik olarak başlatılmasını engelleyebilme özelliği ile çoğu programdan %50 daha verimli olduğu iddia edilmektedir. Aynı zamanda hafif bir Android temizleme – bakım uygulamasıdır. Gelişmiş takip analiz sistemi ile tasarlanan Go Speed programı, telefonunuzun arka planında çalışan tüm sinsi uygulamaları temizleyebilir ve durdurabilir.

[appbox googleplay com.gto.zero.zboost]

Power Clean

android temizleme programı

Tamamen ücretsiz RAM temizleme uygulaması olan programın sunduğu en büyük avantajlardan biride diğer uygulamaların tüm özelliklerini sunarken uygulama içi reklam almaması.

[appbox googleplay com.power.clean.antivirus]

Ace Cleaner

android temizleme programı

Temizleme – bakım uygulamarı arasında en basit arayüz ama bir o kadar da etkili bir uygulamadır. Size telefon optimizasyonunda yeni bir deneyim verebilir. Ace Clean, Ace Boost, Sessiz Bildirim, Pil tasarrufu ve CPU Soğutucu gibi vurgulayıcı özellikleri ile Ace Cleaner, telefonunuzun performansını artırabilir ve en üst seviyeye çıkarabilir.

Galerinizdeki benzer fotoğrafları bulabilir. Sık görüntülenenler hariç alanı temizlemek için bunları silme seçeneği sunan harika bir özelliktir.

[appbox googleplay com.ace.cleaner]

Hi Security

android temizleme programı

Hi Security, farklı bir temizleme – bakım uygulamasıdır. Gereksiz dosya temizleyici, antivirüs ve güçlendirici birleşimidir. Uygulamanın akıllı telefonunuzun genel özelliklerini görüntüleyen bir arayüzü vardır. Sezgisel şekilde telefonunuzu iyileştirmeye çalışır. Android telefon temizleyici uygulamasında, Android virüslerine yönelik uygulamaları tarayan birinci sınıf bir virüsten koruma yazılımı bulunuyor.

Gereksiz dosyaları bulmak, önbellek ve uygulama artıklarını temizlemek gibi performansı artıran özellikler söz konusu olduğunda Android için en iyi telefon temizleyici uygulamalarından biridir.

[appbox googleplay com.Hisecurity.master.antivirus]

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu