Sosyal Medya

Eski Tweetlere Nasıl Bakılır ?

Twitter’da eski tarihli tweetleri rahatlıkla bularak okuyabilirsiniz. Bu yazımızda Twitter’da Eski Tweetlere Nasıl Bakılır anlatacağız.

Twitter gelişmiş arama sayesinde artık eski tweetleri bulma oldukça kolaylaştı. Twitter gelişmiş arama sistemi ile 2006 yılına kadar geçmiş tweet’lere erişim sağlayabilirsiniz.

Eski Tweetlere Nasıl Bakılır ?

Twitter’da klasik arama çubuğunda bir şey aramak oldukça kısıtlı. Twitter gelişmi arama sistem ile 2006 tarihine kadar olan eski tweetlere kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Öncelikle buraya tıklayarak gelişmiş arama bölümüne girin. Arama kriterlerinizi girin ve ardından alt kısımdaki bölümü kullanarak tarih aralığı seçip aramanızı gerçekleştirin. Hepsi bu kadar!

Twitter gelişmş arama ile uzun zaman önce atmış olduğunuz ve hatta başkasının attığı bir tweeti bulmanız son derece basit.

Çeşitli arama filtreleri arasında, tweeti atan kişi, tarih aralığı, konum, paylaşımda geçen kelimeler gibi direkt hedefe ulaşmanızı sağlayacak kriterler var. Bir konu hakkında tweet arıyorsanız, ilgili etiketi de yazarak hem attığınız hem de başkaları tarafından atılan tweetleri çok rahat bir şekilde listeleyebilirsiniz.

Eski Tweetlere Nasıl Bakılır

 


Bazen gönderdiğimiz Twitlerin bazı kişilerce görünmesini istemeyebiliriz bu sebeple hesabınızı gizleme yoluna başvurabilirsiniz. Buradaki yazımızda Bilgisayarda, Android ve IOS cihazlarda Twitter Hesabı Gizleme, Twitter korumalı hesap nasıl yapılır detaylı olarak anlatacağız.

İlgili Yazılar

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol