Mobil

Galaxy S9 Zil Sesleri ve Bildirim Tonları

Siz de akıllı telefonunuzda Samsung’un yeni amiral gemisi telefonları Galaxy S9 Plus ve Galaxy S9 zil sesleri ve bildirim tonları ‘nı kullanmak ister misiniz?

Samsung’un yeni amiral gemisi telefonları Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus yeni zil sesleri ve bildirim tonları yüklü olarak geliyor. Bu son derece pahalı telefonlara sahip olamayıp genede bu zil sesleri ve bildirim tonlarını kullanmak isteyenler yazımızı okumaya devam etsinler :)

Örnek olarak Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinde varsayılan olarak gelecek Over The Horizon 2018 zil sesi videosuna aşağıdan bakabilirsiniz.

İzlandalı besteci Petur Jonsson tarafından piyano ile bambaşka bir şekilde yorumlanmış durumda.

Galaxy S9 Zil Sesleri ve Bildirim Tonları

1 Aşağıda linklerini verdiğimiz Galaxy S9 Zil Sesleri ve Bildirim Tonları‘nı indirdikten sonra, Google Play Store üzerinden bir dosya yöneticisi indirerek yada mevcut dosya yönetici uygulaması ile, İndirilenler klasörünü bulun ve .zip dosyalarını açın.

2 Daha sonra açtığınız klasörlerdeki ses dosyalarını, telefonunuzdaki uygun bildirim tonları ve zil sesleri klasörlerine taşıyın.

3 Ses dosyalarını taşıdıktan sonra akıllı telefonunuzun Ayarlar menüsü altından Sesler bölümünü açıp istediğiniz sesleri varsayılan haline getirebilirsiniz.

.:: Samsung Galaxy S9/S9 Plus zil sesleri indir ::.

.:: Samsung Galaxy S9/S9 Plus bildirim tonları indir ::.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu