Mobil

Galaxy Grand Prime Nasıl Root Yapılır?

0
(0)

Galaxy Grand Prime Nasıl Root Yapılır

* Öncelikle bu bağlantıdan  zip uzantılı  dosyayı  indirin. (Sadece SM-G530F modeli içindir). Root için gerekli olan dosyalar zip uzantılı dosyada mevcuttur.

* Zip dosyasını masaüstü veya herhangi bir klasöre çıkartın.

* Cihazınızı kapatın. Kapattıktan sonra “Güç + Ev (Home) + Ses Kısma” tuşlarına aynı anda basın. Download Mode açılacaktır. Ses açma tuşuna basarak devam edin.

* Odin programını çalıştırın ve cihazınızı USB kablo ile bilgisayara bağlayın. Bilgisayarınız gerekli sürücü yüklemelerini yaptıktan sonra Odin programı cihazınızı tanıyacaktır.

* Odin programı cihazınızı tanıyacaktır. Tanıdıktan sonra Odin programından “PDA”  kısmından masaüstüne veya  klasöre çıkardığımız “CF-Auto-Root-fortunalte-fortunaltedx-smg530f.tar.md5″ uzantılı dosyayı seçin.

* Yukarıdaki işlemler tamamsa “START”  butonuna nasıp kurulumu başlatabilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra cihazınız yeniden başlayacaktır.

* Cihazınız yeniden başladıktan sonra menüden SuperSU uygulamasını bulun ve çalıştırın. Uygulamaya ait bir güncelleme varsa güncelleyecektir.

* Eğer menüde SuperSU uygulamasını göremiyorsanız bu bağlantıyı kullanarak Google Play Store’dan yükleyebilirsiniz.

* Cihazınızın rootlu olduğu konusunda bir şüpheye düştüyseniz bu bağlantıdaki uygulamayı cihazınıza yükleyerek doğrulama yapabilirsiniz.

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oy: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

TeknolojiDolabı'ndan ayrılmak üzeresiniz.

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.