Mobil

iMessage Kaydı Nasıl Silinir?

0
(0)

iPhone’dan başka bir marka telefona geçiş yaparken ayarları sıfırlamanız ve verileri silmeniz önemli. iMessage Kaydı Nasıl Silinir? anlattık.

Apple marka olmayan bir telefon kullanmaya başladıysanız ve bir iPhone’dan gönderilen SMS’leri alamıyorsanız çözüm iMessage’ı kapatmak olabilir.

iMessage Kaydı Nasıl Silinir?

Eğer iPhone hala sizde ise SIM kartınızı iPhone’a takın Ayarlar > Mesajlar bölümünden iMessage’yi kapatın ve daha sonra Ayarlara geri dönerek Facetime’ı seçip Facetime’ı da etkisizleştirin. Eğer iPhone artık sizde değilse Apple bunun için de bir çözüm sunuyor.

imessage-kaydini-silmek

Buradan telefon numaranızı girebildiğiniz bir metin kutusu sizi karşılıyor. iMessage kaydını silmek istediğiniz telefon numarasını girdiğinizde size bir onay kodu gönderiliyor. Size gelen bu kodu girdiğinizde iMessage kaydınız o numaradan silinmiş olacak. Ters giden bir durumda Apple’ın web sitesi size yeni seçeneklerle yardımcı oluyor.

iMessage Nedir ? iMessage Nasıl Kullanılır ve Kapatılır ?

Bu servis ile Apple marka olmayan bir mobil telefonu kullananların SMS ulaşmaması sorununa çözüm getirilmekte. Son bir hatırlatma olarak artık iPhone kullanmayacaksanız veya iPhone’unuzu satacaksanız mutlaka içinde yer alan tüm hizmetleri durdurmanızı ve tüm ayar, verileri sıfırlamanızı öneririz.

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oy: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

TeknolojiDolabı'ndan ayrılmak üzeresiniz.

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.