1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. Instagram Hesap Yedekleme Nasıl Yapılır ?

Instagram Hesap Yedekleme Nasıl Yapılır ?

Instagram Hesap Yedekleme Nasıl Yapılır ?

Facebook gibi Instagram’dada fotoğraflarınızı, sohbetlerinizi ve hikayelerinizi yedekleyebilirsiniz.  Instagram hesap yedekleme nasıl yapılır yazımıza bulabilirsiniz.

Instagram veri indirme aracı, kullanıcının kendi fotoğraflarını, videolarını, arşivlediği hikayelerini, profilini, bilgilerini, yorumlarını, takipçilerini ve takip ettiği kişilerin kullanıcı adını, direkt mesajları, aramaları, beğenileri ve ayarları indirebilmesini sağlıyor.

Instagram Hesap Yedekleme Nasıl Yapılır ?

Instagram yedekleme özelliği sayesinde Instagram hesaplarınızda yaptığınız tüm paylaşımlar, fotoğraflar, videolar ve hikayeleri kolaylıkla indirebilir bu şekilde verilerinizi en güvenli şekilde yedekleyebilirsiniz.

1 Öncelikle bu linke tıklayarak Instagram veri indirme sayfasına gidin.

2 Hesabınızda oturum açmanızı isterse açın.

3 Oturum açtıktan sonra gelen ekrandan e-posta adresinizi yazın ve Gönder butonuna tıklayın.

Girdiğiniz mail adresine, en geç 48 saat içinde (hesabınızın büyüklüğüne göre bu süre değişebilir.) gelecek linki kullanarak, Instagram hesabınıza ait olan her şeyi indirebilirsiniz.

Veri indirme aracı, hesabımızdaki verileri bir zip arşivi olarak e-posta hesabımıza gönderiyor. Asıl veriler o gelen zip arşivinin içinde yer alıyor. Bu bağlamda WinRAR gibi bir arşiv çıkartıcı yazılımını kullanarak önce zip arşivini bir yere çıkartmalısınız.

Mail adresinize gelen linkin 4 gün süre ile aktif olacağını da belirtelim. Bu sürenin sonunda ise aynı talebi yeniden yapmanız gerekecek.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap