Instagram Benzeri 5 Uygulama

Neredeyse Instagram'ın tüm özelliklerini bünyesinde bulunduran Instagram benzeri uygulamalar.

Yazıya puan vermeyi unutmayın!
[Toplam oy: 0 Ortalama Puan: 0]

Instagram’a alternatif, Instagram benzeri uygulama arayışındaysanız doğru yere geldiniz.

Dünyanın en popüler resim paylaşım uygulaması Instagram’dan sıkıldıysanız ve farklı alternatif arayışındaysanız neredeyse Instagram’ın tüm özelliklerini bünyesinde bulunduran Instagram benzeri uygulamaları deneyimleyebilirsiniz.

Instagram benzeri uygulamalar

Instagram alternatifi çok sayıda uygulamaarasından sizler için seçtiğimiz en kullanışlı Instagram alternatifleri.

Snapchat

Instagram Benzeri 5 Uygulama

Snapchat, popüler sosyal medya uygulamaları arasındadır. Lensleri ve filtreleri ile öne çıkan sosyal medya uygulaması özellikle gençler tarafından kullanılmaktadır. Canlı sohbet (görüntülü ve yazılı anlık), hikayeler (grup hikayeler), 3 boyutlu bitmojiler, harita (canlı hikayeler, konum paylaşımı), anılar ile öne çıkan sosyal medya uygulaması Snapchat, Google Play’den ücretsiz indirilebilir.

[appbox googleplay com.snapchat.android]

[appbox appstore 447188370]

Pinterest

Instagram Benzeri 5 Uygulama

Pinterest uygulaması ile, keşfedebilir, koleksiyon oluşturabilir ve bunları paylaşabilirsiniz. Hangi konuda olursa olsun, paylaşmak istediğiniz ya da panonuzda yer vermek istediğiniz görselleri mekan edinebilen Pinterest, bu uygulama ile nerede olursanız olun servise erişmenize ve işlem yapmanıza imkan tanıyor.

[appbox googleplay com.pinterest]

[appbox appstore 429047995]

Tumblr

Instagram Benzeri 5 Uygulama

Tumblr, Tumblr hesabınız üzerinden yazı, fotoğraf, video ve daha fazlasını paylaşmanıza imkan tanıyan, kişileştirilebilir ayarlara sahip basit kullanımlı ücretsiz bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Tumblr Android uygulaması ile gönderi oluşturabilir, takip ettiğiniz diğer bloggerlar tarafından paylaşılan gönderileri doğrudan okuyabilir ve hesap ayarlarınızı yönetebilirsiniz.

[appbox googleplay com.tumblr]

[appbox appstore 305343404]

TikTok

Instagram Benzeri 5 Uygulama

TikTok, kısa süreli eğlenceli mobil videoların çıktığı yerdir. TikTok’ta kısa formda videolar heyecan verici, spontane ve gerçektir. İster bir spor fanatiği, ister bir evcil hayvan meraklısı olun veya sadece gülmek istiyor olun TikTok’ta herkes için bir şeyler var. Tek yapmanız gereken izlemek, sevdiğiniz şeylerle vakit geçirmek, sevmediklerinizi atlamak ve size özel kişiselleştirilmiş sonsuz kısa video akışını bulacaksınız. Sabah kahvenizden öğleden sonraki işlerinize kadar TikTok’ta gününüzü güzelleştirmeyi garanti eden videolar vardır.

[appbox googleplay com.zhiliaoapp.musically]

[appbox appstore 835599320]

Imgur

Instagram Benzeri 5 Uygulama

Imgur, Flickr’a çok benzese de daha popüler bir hizmet. Sınırsız sayıda fotoğraf yükleyebildiğiniz uygulama, fotoğraflarınızı Imgur’da veya diğer web sayfalarında paylaşmanıza olanak tanır. Ayrıca başkalarının yüklediği fotoğraflara da göz atabilirsiniz.

[appbox googleplay com.imgur.mobile]

[appbox appstore 639881495]

Instagram videolarını kırpmak, kesmek, birleştirmek, videoya efektler eklemek için kullanabileceğiniz en iyi programlarını buradaki yazımızda bir araya getirdik.

Yazıya puan vermeyi unutmayın!
[Toplam oy: 0 Ortalama Puan: 0]

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu