Instagram Videolarını Kırpmak için en iyi 5 Program

Video kırpma, birleştirme, efekt yapma gibi düzenleme programları ile Instagram etkileşimlerinizi daha da arttırabilirsiniz.

Instagram videolarını kırpmak, kesmek, birleştirmek, videoya efektler eklemek için kullanabileceğiniz en iyi programları bir araya getirdik.

Sosyal medyada paylaşacağınız videolarınızda beğenmediğiniz bazı bölümleri çıkarmak isteyebilirsiniz. Bunu için piyasada bir çok video editleme programı bulunmakta.

Instagrama yükleyeceğiniz videolarınızda, video düzenleme programları ile bir çok efekt ve düzenleme yapabilir böylece Instagram etkileşimlerinizi daha da arttırabilirsiniz.

Instagram videolarını kırpmak için programlar

Instagram videolarını kırpma uygulamaları arasında size en uygun olanı indirerek kullanabilirsiniz.

Filmora Go

Instagram Videolarını Kırpmak için en iyi 5 Program

Instagram videolarını kırpmak için tavsiye edeceğimiz ilk uygulama olan Filmora Go, video bölme, kırpma, kesme, birleştirme gibi işlemleri yapabileceğiniz pratik bir video düzenleme programıdır. FilmoraGo ile videoya müzik ekleyebilir, videoya metin ekleyebilir, videoyu çevirebilir ve döndürebilirsiniz.

[appbox googleplay com.wondershare.filmorago]

[appbox appstore 1019382747]

VivaCut

Instagram Videolarını Kırpmak için en iyi 5 Program

VivaCut, video düzenleme uygulamaları arasında, ana kare animasyonları, arka plan değişikliği, ses ripper, çok katmanlı düzenleme gibi birçok olağanüstü özellik sunan bir uygulamadır. VivaCut le kolayca videoya müzik ekleme, müzik ve fotoğraf içeren video düzenleme, geçiş efektli video düzenleme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

[appbox googleplay com.videoeditorpro.android]

[appbox appstore 1489090374]

Adobe Premiere Rush CC

Instagram Videolarını Kırpmak için en iyi 5 Program

Adobe Premiere Rush, mobil (Android, iOS cihazlar) ve masaüstünde (Windows, Mac bilgisayarlar) kullanılabilen video düzenleme programıdır. Hareket halinde içerik oluşturmaya yönelik hepsi bir arada video düzenleme uygulaması ile ister telefonunuzda ister bilgisayarınızda istediğiniz yerden yüksek kaliteli videolar çekebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

[appbox googleplay com.adobe.premiererush.videoeditor]

[appbox appstore 1188753863]

InShot Video Editor

Instagram Videolarını Kırpmak için en iyi 5 Program

InShot, ücretsiz video düzenleyici ve fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları, kaydettiğiniz videoları sosyal ağlarda paylaşmadan önce düzenlemeyebilirsiniz.

[appbox googleplay com.camerasideas.instashot]

[appbox appstore 997362197]

Motion Ninja

Instagram Videolarını Kırpmak için en iyi 5 Program

Instagram videolarını kırpmak için kullananabileceğiniz Motion Ninja, kolay bir arabirime sahip olan bir video düzenleme programıdır. Motion Ninja sayesinde videonuzda düzenlemeler, efektler yapabilirsiniz.

[appbox googleplay com.accarunit.motionvideoeditor]

[appbox appstore 1546795392]

Instagram çoklu görüntülü konuşma özelliği ile sevdiklerinizle beraber görüntülü konferans konuşmalar yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu