Scorp Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

Scorp Hesap Silme Nasıl Yapılır ? 1

Scorp’tan sıkılanlar ve artık kullanmak istemeyenler için Scorp hesap kapatma, Scorp hesap silme nasıl yapılır yazımızda bulabilirsiniz.

Scorp Nedir ?

Scorp, Koç Üniversitesi öğrencileri İzzet Zakuto ve Sercan Işık’ın birlikte ürettiği ve geliştirdiği sosyal paylaşım uygulamasıdır. Scorp kullanıcıları belirli kategorileri veya kendi açtıkları kategorileri hazırladıkları videolar ile yorumlayabiliyorlar.

Yorumlar Scorp’un giriş ekranındaki haber akışında ve kategori başlıkları altında listeleniyor. Böylelikle çeşitli konularda onlarca farklı yaklaşım ve yorumla ele alınan bilgilendirici ya da eğlenceli videolar kullanıcılarla buluşuyor. Scorp Nedir, Nasıl Kullanılır  yazımızda daha geniş anlatımı bulabilirsiniz.

Gençleri bir araya getiren, dünyanın en samimi sosyal medyasında güzel videoların yanında cinsel içerikli, küfürlü videolar da paylaşılabiliyor. Bunlardan rahatsızlık duyup veya başka bir sebeple Scorp hesabınızı kapatmaya karar verdiyseniz yazımızdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

Scorp Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

Scorp için diğer bir çok sosyal medya hesabı gibi henüz doğrudan bir link ile silinme işlemi yapılamıyor.Eğer scorp silme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Scorp Hesap Silme Linki: https://scorpapp.com/contact adresinden Scorp uygulaması destek sayfasını açıyorsunuz. Burada scorp hesap silme formu bulunmakta.

Ad, soyad, e-posta, telefon bilgilerinizi yazıp “Lütfen bir konu seçin” açılır menüsünden “Hesabımı kapatmak istiyorum”u seçiyorsunuz.

Scorp kullanıcı adınızı, hemen ardından mesajınızı kısa şekilde yazıp “Gönder” butonuna tıkladığınızda hesap silme işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

Scorp Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol