Bilgisayardan iPhone’a Şarkı Atma – Müzik Ekleme

iPhone kullanıcıları Android kullanıcıları gibi basit bir şekilde telefonlarına bilgisayardan şarkı yükleyemiyor. Ancak iPhone’a bilgisayardan nasıl şarkı ekleyeceğinizi detaylı bir şekilde anlatıyoruz.

iPhone’a Şarkı Aktarma

Bugün pek çok iPhone kullanıcısı için aygıta müzik aktarma uğraş gerektiren bir iş olarak görülüyor. Özellikle yeni kullanıcılar için kafa karıştırıcı menüler, iTunes eşleşmesi gibi terimler büyük bir sorun gibi görülebilir. Ancak iPhone’a bilgisayar aracılığıyla müzik aktarmak sandığınız kadar zor değil.

Aşağıda yer alan hem video hem de görsel anlatımlar eşliğinde iPhone’a çok kolay bir biçimde müzik aktarabilirsiniz.

Bilgisayardan iPhone’a Nasıl Şarkı Aktarılır?

Bu işlemi yapmak için öncelikle bilgisayarınıza iTunes programının son sürümünü indirin ve kurun.

Daha sonra aygıtınız ile iTunes’i eşleştirip sol bölümde yer alan Aygıtlar menüsünden cihazınızı seçin. İkinci adımda sol altta yer alan Listeler kısmına tıklayın ve üstte yer alan Dosya seçeneğinde Yeni sekmesine tıklayın.

Bilgisayardan iPhone’a Şarkı Atma – Müzik Ekleme

Açılan adsız liste ismi yerine Müzik ya da farklı bir ad atayabilirsiniz. Sonraki adımda ise cihazınıza aktarmak istediğiniz şarkıları oluşturduğunuz yeni liste içine atın ve solda yer alan aygıtınıza tıklayın. Sağ kısımda yer alan Müzikler menüsüne girin ve Müzikleri eşzamanla kutucuğunu tıklayın. iPhone’a eşzamanla dediğiniz anda belirlediğiniz tüm müzikler cihazınıza aktarılacaktır.

iphonea-şarkı-aktarma-2-e1420897342344

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu