1. Ana Sayfa
  2. OYUN
  3. Minecraft Hayatta Kalma Haritaları

Minecraft Hayatta Kalma Haritaları

Minecraft Haritaları

Hayatta kalma mücadelesini heyecanıyla yaşayabileceğiniz en iyi Minecraft Survival Minecraft Hayatta Kalma Haritaları.

Minecraft’da şüphesiz en iyi kısımlardan biri hayatta kalma kısımlarıdır. Yazımızda minecraft survival haritaları indirebilirsiniz.

World in a Jar

Minecraft Haritaları

World in a Jar’da isminden de anlaşılacağı gibi bolca kavanoz bulunuyor. Kavanozlardan oluşan bu dünya içinde hayatta kalmaya çalışıyorsunuz ve her bir hapis farklı koşullar içeriyro. Dolayısıyla ortaya hayatta kalma konusunda ciddi bir çeşitlilik çıkıyor. World in a Jar en iyi Minecraft survival haritaları arasında.

World in a Jar İndir

Ant Farm Survival 

Minecraft Haritaları

Kendinizi bir karınca çiftliğinde hapsolmuş olarak bulmanın nasıl bir şey olduğunu merak ettiniz mi? Ant Farm Survival, karşılaşacağınız birçok şablon sunar. Her biri zorlu rakipler olabilir. Giderek zorlu bölümlere ayrılan bu eşsiz hayatta kalma haritası, bir dizi zorluğa ve bazı fena halde klostrofobik seviye tasarımına sahiptir.

Ant Farm Survival İndir

Deadly Orbit

Minecraft Haritaları

Kendinizi devasa bir piksel yığının ortasında, her şeye meydan okuyan bir karakter gibi hiç hayal ettiniz mi? Sandra Bullock veya George Clooney gibi aksiyon yıldızlarının hayatta kalmalarını sağlayacak olan Deadly Orbit haritası tam sizlik. Yerçekiminin anlamını, kelimenin tam anlamıyla alır. Kısacası, bir sürü çekim var.

Deadly Orbit İndir

Planet Impossible

Minecraft Haritaları

Planet Impossible haritasında ki hedeflerinden biri, aslında asıl bilmeniz gereken tek şey, bir dinozor evcilleştirmek. Bununla birlikte, daha fazla ikna etmek gerekirse, Planet Impossible bir Mad Max arazisi ve düştüğünüz uzay gemisinin son durağı olarak hayal edebilirsiniz. On gün hayatta kalmakla görevlendirilmişsinizdir. Bu süre içerisinde dünyayı keşfetmeli ve eski insan yerleşimcilerin kanıtlarını bulmalısınız.

Planet Impossible İndir

Arctic 

Minecraft Haritaları

Arctic tundranın ortasında hapsolmuş ve kendinizden başka güvenebileceğiniz hiçbir şey yok. Arctic, ıssız buzullarda kazılar yapmanızı ve yavaş yavaş kendinizi ve kurtulan arkadaşlarınızı kurtarmaya çalışmanızı konu alıyor. Ekin yetiştirerek ve bir çiftliği koruyarak nihayet sıcak havuz partisini düzenleyebilirsiniz.

Arctic İndir

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap