1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. Skype’da Otomatik Çağrı Yanıtlama Nasıl Yapılır ?

Skype’da Otomatik Çağrı Yanıtlama Nasıl Yapılır ?

Skype'da Otomatik Çağrı Yanıtlama Nasıl Yapılır

Skype’da Otomatik Çağrı Yanıtlama özelliğini kullanarak gelen sesli yada videolu aramaları ototmatik olarak cevaplandırabilirsiniz.

İşiniz gereği Skype’ta gelen sesli yada videolu çağrıları otomatik yanıtlamak lazım olduğunda bunu hiç bir ek uygulama kullanmadan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Skype’da Otomatik Çağrı Yanıtlama Nasıl Yapılır ?

Skype’da Otomatik Çağrı Yanıtlama özelliğini aktifleştirmek için Skype’da Araçlar > Seçenekler > Çağrılar kısmına girin girin.

Skype'da Otomatik Çağrı Yanıtlama Nasıl Yapılır

Çağrı Ayarları kısmında sağ bölümde Gelişmiş Seçenekleri Göster butonuna tıkladıktan sonra liste genişleyecektir.

Skype'da Otomatik Çağrı Yanıtlama Nasıl YapılırSadece sesli çağrıları otomatik yanıtlamak için “Gelen çağrıları otomatik yanıtla” seçeneğini , Görüntülü çağrıları otomatik yanıtlamak için alttaki   “Bir görüşme yapıyorken kameramı otomatik başlat” seçeneğini işaretleyerek Kaydet dediğinizde Skype’da Otomatik Çağrı cevaplama aktif olacaktır.

Bu arada gelen bir çağrıyı otomatik olarak yanıtladığınızda, başka bir çağrı gelirse ekranda bildirim belirecektir.


Android ve IOS marketlerde çok sayıda sesli ve görüntülü konuşma uygulaması bulunuyor. Skype’dan sıkılanlar ve başka uygulama denemek isteyenler için Skype tarzı, Skype benzeri en iyi Skype Alternatifi 5 Uygulama ‘sını buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap