Skype Alternatifi 5 Uygulama

Skype Alternatifi 5 Uygulama

Son güncelleme: 14 Mayıs 2020

Android ve IOS marketlerde çok sayıda sesli ve görüntülü konuşma uygulaması bulunuyor. Skype’dan sıkılanlar ve başka uygulama denemek isteyenler için Skype tarzı, Skype benzeri en iyi Skype Alternatifi 5 Uygulama ‘yı sizler için derledik.

Konu mesajlaşma ve video sohbet olunca, akla gelen ilk isim tabii ki Skype oluyor. Skype, dünya üzerinde milyarlarca insanın kullandığı programların başında gelmektedir.  Skype ile bilgisayar veya mobil cihazlar üzerinden görüşme, anlık mesajlaşma ve video konferanslar yapabilirsiniz.

Skype tüm Windows, Mac OS X, Linux ve Iphone kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Birçok şirket yada kurum  Skype üzerinde etkin olarak haberleşme sağlamakta.

Skype Alternatifi 5 Uygulama

Skype’ta sürekli sorun yaşayanlar veya beğenmeyenler için Skype’a alternatif olabilecek Android ve iPhone için en iyi 5 ücretsiz görüntülü ve sesli konuşma uygulaması.

1# Viber

Skype Alternatifi 5 Uygulama

iOS, Android, Windows 10 platformlarında kullanılan Viber, aynı zamanda Mac ve Linux desteğine de sahip. Programı aynı zamanda cep telefonu girerek de kullanmak mümkün ve bu mobil cihazlarda avantaj sağlıyor. Viber ile mesaj atabilir, ücretsiz olarak sesli ve görüntülü çağrılar gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca para öderseniz, Viber Out ile dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir numarayı da arayabiliyorsunuz ve bunu bilgisayardan dahi yapabiliyorsunuz.

2# WhatsApp

Skype Alternatifi 5 Uygulama

WhatsApp uygulamasını artık bilmeyenimiz yoktur. WhatsApp, fotoğraf, video, doküman, sesli sesaj gönderme ve alma, çağrı yapma gibi özelliklere sahip. Ayrıca muhtemelen hepimizin en az bir tane bile olsa içinde bulunduğu grup özelliği de var. Viber’de de olduğu gibi sadece numara ile kullanılabiliyor.

WhatsApp Messenger
Price: Free
‎WhatsApp Messenger
Price: Free

3# Telegram

Skype Alternatifi 5 Uygulama

Telegram, dünyanın dört bir yanındaki dağılmış bir veri merkezi ağıyla bağlanan hızlı bir mesajlaşma uygulamasıdır. Aynı anda tüm cihazlarınız üzerinde senkronize edilir ve tür veya boyut sınırlamaları olmadan medya ve dosyaları göndermenizi sağlar.

Telegram’daki her şey, sohbetler, gruplar, medya ve diğer içerikler dahil olmak üzere, 256 bit simetrik AES şifreleme, 2048 bit RSA şifreleme ve Diffie-Hellman güvenli anahtar değişimi kombinasyonu ile şifrelenir. Yani dış güçlerden müthiş bir koruma sağlar.

Telegram
Price: Free
‎Telegram Messenger
Price: Free

4# Slack

Skype Alternatifi 5 Uygulama

Slack, işi koordine etmenize ve insanları, sohbetleri, araçları ve ihtiyaç duyduğunuz bilgileri bir araya getirmenizi sağlayan, tümüyle takım çalışma panosu üzerine kurulu bir uygulamadır. Hemen hemen her türden akıllı cihazda bulunan çok platformlu uygulama sayesinde ekibinizi bulup erişebilir ve istediğiniz herhangi bir yerden çalışabilirsiniz.

Slack
Price: Free
‎Slack
Price: Free

5# Flock

Skype Alternatifi 5 Uygulama

Flock, üretkenlik üzerine kurulu ekiplerin işine yarayabilecek bir uygulamadır. Ekibinizle iletişime geçmenizi, video görüşmelerini izlemenizi, anketler ve hatırlatıcılarla yönetmenizi ve en sevdiğiniz uygulamaları entegre etmenizi sağlar. Grup sohbetleri, ekran paylaşımı, video ve sesli araması, dosya paylaşımı bulunur. Ayrıca Trello, Twitter, Hubot ve GitHub gibi araçlarla entegrasyon var.

> Spotify Alternatifi 5 Müzik Servisi

] }

1 Yorum

Çok işime yaradı tşk

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol