1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. Snapchat Durduruldu Hatası

Snapchat Durduruldu Hatası

Snapchat Durduruldu Hatası Çözümü

Merhaba. Bu yazımızda Snapchat kullanıcıların karşılaştığı sorunlardan birisi olan Snapchat durduruldu hatası çözümünü anlatacağız.

Snapchat uygulaması kullanıcıların sayısının fazlalığı ve aktif kullanılması, güncellemeler sırasında yaşanan sıkıntılar nedeni ile bazen durduruldu hatası vermekte ve programı kapatmaktadır.  aha çok Android telefonlarda görülen Snapchat durduruldu hatasının çözümü için ek bir uygulama indirmenize gerek yoktur.

Snapchat Durduruldu Hatası Çözümü

1 Telefonunuz Ayarlar bölümüne girin. Ayarlar bölümünde Tümü kısmında Snapchat uygulamasını bulun ve tıklayın.

2 Snapchat uygulamasına tıkladığınızda bilgilerin olduğu bir ekran açılacaktır. Bu ekranda Verileri Temizle  ve Önbelleği Temizle butonuna tıklayın.

Snapchat durduruldu hatası

Uygulamayı kullanmayı tekrar deneyin. Hata büyük ihtimalle çözülecektir.

Önbelleği temizleme işlemi işe yaramadıysa telefonunuzda yer alan Snapchat uygulamasının güncel olup olmadığını kontrol edin. Bunu yapabilmek için Google Play Store’a girin ve arama motoruna Snapchat yazın, çıkan sonuçlarda yer alan, cihazınızda yüklü Snapchat uygulamasının üzerine tıklayın. Uygulama eğer güncel değilse Güncelle butonuna tıklayarak uygulamayı güncelleyin.

Uygulamayı güncelse ya da uygulamayı güncelledikten sonra tekrar aynı hatayı almaya devam ediyorsanız Snapchat’i telefonunuzdan kaldırın ve buraya tıklayarak Snapchat’in en güncel sürümlü APK dosyasını indirin.  APK dosyasını indirdikten sonra dosyanın kurulumunu gerçekleştirin. Snapchat hazır!

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap