Nedir, Nasıl Yapılır

Spotify Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır?

Spotify Öğrenci İndirimi nedir, Spotify Öğrenci İndirimi fiyatı nedir, Spotify Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır  yazımızda detaylı olarak anlatıyoruz.

Spotify premium üyesi öğrencilerden spotify öğrenci paketi ile standart fiyatın yarısını tahsil ediyor.

Popüler dijital müzik servisi Spotify’ın sadece ABD, İngiltere ve Almanya‘da uygulamaya koyduğu  Premium paketi için öğrencilere %50 indirim fırsatı yaratan öğrenci indirimi artık ülkemizdede geçerli durumda. Aylık 13,99 TL olan Spotify Premium üyeliği,  ülkemizdeki öğrencilere aylık 6.99 TL‘den sağlanıyor.

Peki Spotify Öğrenci paketi nedir, Spotify Öğrenci paketi  fiyatı nedir,  Spotify Öğrenci paketi Nasıl Alınır?

Spotify Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır?

Spotify Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır?

Spotify Öğrenci indirimi ile  Spotify Öğrenci premium paketine normal premium fiyatından %50 indirimli sahip olabilirsiniz. Spotify Öğrenci paketinin normal premium paketinden bir farkı yoktur sadece fiyatında indirim olmakta.

Öncelikle bu linke tıklayarak Spotify öğrenci sayfasına girelim. Ardından “Premium edinin” butonuna dokunun ve bir hesabınız var ise giriş yapın yok ise kayıt olun. (Baknız: Spotify Premium Nasıl Yapılır?)

Giriş yaptıktan sonra öğrenci olduğunuzu ispatlamak için SheerID servisine bağlanacak.

Spotify Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır?

Karşınıza çıkan pencerede DEVAM butonuna tıklayın ve bu sayfada gerekli yerleri düzgün ve doğru bir şekilde doldurun

Spotify Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır?

Bu bilgileri doldurduktan sonra sizden belge istediği sayfaya geçiş yapacak. Burada sizden öğrenci olduğunuzu kanıtlayan belgeleri yüklemenizi istiyor.

Yükleyebileceğiniz belgeler; Ders programı,transkript,kayıt belgesi,okul harcı makbuzu ve kayıt mektubu.

Belgenin verilişinin üzerinden 3 ayın geçmemesi gerekiyor. İstenen 5 belgeden en fazla 2 tanesini yüklemeniz yeterlidir. Sizden bu belgelerin hepsi istenmiyor.

Spotify Öğrenci İndirimi fiyatı nedir ?

Spotify öğrenci indirimi ile güncel fiyatı 6,99 TL. Size tavsiyem banka hesabınızda bir sanal kart oluşturun ve onun içerisine 7 TL atın ve ödeme bilgileriniz kısmında bu sanal kartınızın bilgisini verin.

Eğer ödeme yaptığınız halde premium olamadıysanız;

Ödeme yapar yapmaz bazen hesabınız aktif olmayabilir. Banka hesabınızdan henüz Spotify’a para gitmemiş olabilir. Biraz beklemenizde fayda var.


En popüler müzik servislerinden birisi olan Spotify platformundan sıkılan, memnun kalmayan ve daha iyisini arayanlar için Spotify Alternatifi 5 Müzik Servisi ‘ni bu yazımızda derledik.

Son Güncelleme: 14 Mayıs 2020

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error: Bu içerik koruma altındadır!