Şu An Aktif Olan Alternatif 3 Torrent Sitesi

Şu An Aktif Olan Alternatif 3 Torrent Sitesi
Torrent sitelerinin bir bir kapanıp açıldığı bu günlerde, alternatif torrent sitelerini paylaşıyoruz. İşte Şu An Aktif Olan Alternatif 3 Torrent Sitesi

Torrent siteleri, sürekli açılıp kapanan sitelerdirler. Aslında birçoğu legal olmasına rağmen açılan davalardan dolayı sürekli kapanıyorlar ve arşivlerine el konuluyor. Sonra bir sonuca varılamayınca da yeniden açılıyorlar. Bu durumda kullanıcıların canı sıkılabiliyor.

2017’nin En İyi 10 Torrent Sitesi ‘ni daha önce buradaki yazımızda tanışmıştık. Bu yazımızda ise kendini ispat etmiş ünlü torrent sitelerinin yanında yeni yeni ön plana çıkan, gelecek vaat eden siteleri paylaşacağız.

Şu An Aktif Olan Alternatif 3 Torrent Sitesi

1) Rarbg.to

Bu torrent sitesine daha önceki listelerimizde de yer vermiştik. Büyük torrent sitelerinin kapandığı dönemde en iyi tercih olarak gösterilen RARBG.to, çok yeni olmasa da,üst düzey torrent sitelerinin kapanması ile birlikte ününü artırdı. Rarbg.to’ya buradan ulaşabilirsiniz.

2)Torlock

Torlock, torrent kullanıcıları tarafından fazlasıyla tercih edilmeye başladı. Bunun en büyük sebebi, Torlock’un sahte torrent dosyalarına karşı çok titiz davranması. Sahte torrentlere sinir olan kullanıcıların rahatlıkla tercih edebileceği Torlock, her geçen gün büyüyen altyapıya sahip. Torlock.com’a buradan ulaşabilirsiniz.

3)Fenopy.eu

Fenopy de genel olarak doğrulanmış torrentlere ev sahipliği yapıyor. Site, torrent kullanıcılarının canını en çok sıkan şeylerden birisi olan sahte ve yanlış yönlendirilmiş torrentlerin aksine, sorunsuz ve doğrulanmış torrentlere ev sahipliği yapıyor. Fenopy’de bir dosyaya ulaşmak çok kolay. Kataloglar başarılı bir şekilde detaylandırıldığı için kullanıcılar zorlanmadan istedikleri sonuca ulaşabiliyor. Fenopy.eu’ya buradan ulaşabilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol