Nedir, Nasıl Yapılır

Wattpad hesap silme nasıl yapılır?

Online kitap okuma sistemi Wattpad hesabınızı kapatmak mı istiyorsunuz ? Peki Wattpad hesap silme nasıl yapılır biliyor musunuz?

Wattpad dünya genelindeki ücretsiz en büyük hikaye paylaşma ve keşfetme platformudur.  Uygulama sayesinde yazdığınız öyküleri, hikâyeleri paylaşabilirsiniz. Bununla beraber okur ve yazarlar ortak bir ağda buluşma şansı yakalayabilirler.

Wattpad kullanımı ülkemizde de son zamanlarda giderek artmaktadır.

Twitter’a benzer bir arayüzü olan sitenin kullanımı oldukça basittir. “Create” sekmesine tıklayıp, hikaye oluşturabileceğiniz sayfaya yönlendirilir, ardından da hikayenizi paylaşabilirsiniz. Wattpad’in anasayfa ekranının sol üstünde duran “Keşfet” sekmesinden Türkçe olan tüm hikayelere ulaşabilir,kategorilere hikayeleri listeleyebilirsiniz.

Wattpad hesabınızı oluşturdunuz fakat kullanmak istemiyorsanız aşağıdaki işlemleri yaparak hesabınızı tamamen silebilirsiniz.

Wattpad hesap silme işleminden önce dikkat etmeniz gereken hususlardan en önemlisi, Wattpad’ın hesabınızı kalıcı olarak sileceğini söylemesidir. Bu yüzden, eğer yazmış ya da yazmakta olduğunuz hikayeler varsa, bunları yedeklemenizi öneriyoruz.

Wattpad hesap kapatma işlemi yapmadan önce dikkat etmek isteyeceğiniz bir diğer konu da, okumakta olduğunuz hikayeler varsa bunları not almanız olacaktır. Wattpad hesabı silme ya da Wattpad hesabı kapatma işlemi sonrasında kaydettiğiniz hikayelere ulaşamayacaksınız.

Wattpad hesap silme

Wattpad silme işlemini gerçekleştireceğiniz Wattpad hesap silme linki bulunmamaktadır.Wattpad hesabınızı taraycınızdan Wattpad hesabınıza girerek yapabilirsiniz.

Web tarayıcınızda Wattpad hesabınıza girerek sağ üst köşede bulunan “Profil” bölümünde sonrasında alt kısımda yer alan “Ayarlar” menüsüne girin.

Wattpad hesap silme nasıl yapılır?

“Ayarlar” kısmında alt tarafta bulunan Hesabı Kapatbutonuna tıklayın.

Wattpad hesap silme nasıl yapılır?

Burada “Hesabını kalıcı olarak silmek istediğinden emin misin?” sorusu karşınıza çıkacak. Buradaki şıklardan size uygun olanını seçerek devam edin.

Wattpad hesap silme nasıl yapılır?

“Diğer” seçeneğini işaretlediğinizde kısa bir açıklama yapamnızı isteyen kutucuk çıkıyor buraya dilediğinizi yazarak  “Evet, eminim. Lütfen hesabımı kapatın.” ktusunu işaretleyin ve şifre onayından sonra “Hesabı Kapat” butonuna  tıklayarak Whatpadd hesap silme işlemini tamamlayın.

Wattpad hesap silme nasıl yapılır?

İlgili Yazılar

1 Yorum

kerremcan  -  25 Kasım 2019 / 20:58

teşekkürler aga; BÜYÜKSÜN…… :-)

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol