WhatsApp’da Görünen Kişiler Rehberde Görünmüyor Hatası

WhatsApp’da Görünen Kişiler Rehberde Görünmüyor Hatası

Whatsapp’ta kişilerinizi göremiyorsanız WhatsApp’da Görünen Kişiler Rehberde Görünmüyor Hatası için aşağıdaki çözüm yöntemini deneyebilirsiniz.

Rehberimiz de ekli olan kişiler WhatsApp hesabımızda Kişiler kısmında yer almakta. Ancak bazen sorunlar olabilir ve Rehberde kayıtlı olan kişiler WhatsApp kişiler kısmında çıkmayabilir.

Bu sorunla karşılaştığınızda Whatsapp uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemenize gerek yoktur. Whatsapp’ın içinde yapacağınız bir kaç basit işlem ile rehberden silinen kişilerin whatsapp’ta görünmesi sorununu çözebilirsiniz.

WhatsApp’da Görünen Kişiler Rehberde Görünmüyor Hatası Çözümü

Sildiğiniz kişinin WhatsApp da gözükmesinin sebebi android telefonların hepsinde olduğu gibi o kişiyi hem sim hem de WhatsApp la ilişkilendirmesidir.

Tamamen silmek istiyorsanız önce rehberinizi ilk haline döndermek yani verileri sıfırlamamız lazım. Aşağıdaki verilenleri sırasıyla takip edelim.

1 İlk olarak telefonumuzun ayarlar kısmından uygulamalar bölümüne giriyoruz.

2 Uygulamalara girdikten sonra hepsi yazan kategoriden rehberi buluyoruz.

3 Bundan sonra yapmamız gereken Rehber e girip sırasıyla önbelleği silmek ve verileri temizlemek.

WhatsApp’da Görünen Kişiler Rehberde Görünmüyor Hatası Çözümü

4 Tüm işlemleri yaptıktan sonra ayarları kapatıp rehberimize giriyoruz.

Girdiğinizde sildiğiniz kişilerin tekrar geldiğini göreceksiniz. Bu kişileri tekrar silerseniz artık tamamen silinir ve hem rehberde hem de WhatsApp uygulamasında gözükmeyecektir.

Telefonumuzun rehberinde ekli olan kişiler WhatsApp kişiler listesinde görülebilmekte ve bu kişiler ile mesajlaşabilmekteyiz. Rehberinize eklediğiniz yeni numara whatsapp kişiler listesinde görünmüyor olabilir.

Whatsapp Kişiler Görünmüyor Sorunu birkaç nedenden kaynaklanmaktadır. Eğer uygulamanın kişi listesine erişimi kısıtlı ise yada  kişi listeniz güncellenemediyse kişileri göremiyor olabilirsiniz. Whatsapp Kişiler Görünmüyor Sorunu ve Çözümü’nü buradaki yazımızda bulabilirsiniz.


Bir cevap yazın