En Az Arıza Çıkaran Araba Modelleri !

Bu yazımızda marka marka En Az Arıza Çıkaran Araba Modelleri ‘nden En Az Arıza Çıkaran Araba Modelleri‘ne doğru bir sıralama yapacağız.

Otomobil markalarından en az arıza yapanlar arasında hiç şüphesiz Alman ve Japon markaları ilk sırayı paylaşıyor. Yüzdelik dilimlere göre yapılan araştırmada çarpıcı sonuçlar göze çarpmakla birlikte hiç ummadığınız araba markalarını en az arıza çıkaran arabalar arasında görebilirsiniz.

Peki markalara göre en az arıza yapan arabalar hangileri?

Son ÖTV zamları ve yüksek kurlardan sonra yeni otomobil satın almak daha da zorlaştı. Bu sebeple dünyalar kadar para bastırıp alacağınız arabanın ne kadar arıza çıkardığını ya da arıza çıkarma olasılıklarını da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Şimdi marka marka hangi arabaların en az arıza çıkardıklarına bakalım.

En Az Arıza Çıkaran Araba Modelleri !

En az arıza çıkaran arabalar, en az sorun çıkaran araba hangisi, en az arıza çıkaran araba markası gibi sorular yeni araç alacakların en sık sorduğu sorulardır. İşte en az sorun çıkaran araba listesi.

Not: Listedeki rakamlar  en az arıza çıkaran araba markalarından en çok arıza çıkaran araba markalarına doğru sıralanmıştır.

Mazda %17

Japon otomobil devlerinden birisi olan Mazda, en az sorun çıkaran araba markası olarak ilk sırada yer alıyor.

Mercedes %25

Lüks kavramını en iyi şekilde temsil eden Mercedes-Benz en arıza çıkaran arabalar sıralamasında küçük bir farkla ikinci sırada yer alıyor.

Toyota %26

Japon otomobillerinin sorunsuz olarak bilinmesinde hiç şüphesiz Toyota markasının payı büyüktür. Toyota sorunsuz otomobiller üretme anlayışıyla en az arıza çıkaran araba markalarında ilk üçe giriyor.

Honda%27

Spor otomobilleriyle genç sürücülerin ilgisini çeken Honda, özellikle Civic modeliyle en arıza çıkaran araba modelleri arasında yer alıyor.

Mitsubishi %29

Dünyanın en büyük motor üreticilerinden birisi olan Mitsubishi markası, uzun yıllardan beri çizgisini bozmadan en sorunsuz otomobiller sıralamasında üst sıralarda. Özellikle Lancer modeli en az arıza çıkaran araba modellerinden birisi.

Volvo %30

Volvo denildiği zaman uzun ömürlü dayanıklı otomobiller akla geliyor. Ancak Volvo bu iddiasını bazı modellerde sürdüremediğinden en az arıza çıkaran arabalar sıralamasında altlara düşmüş durumda.

En Az Arıza Çıkaran Araba Modelleri yazımızın devamı için diğer sayfaya geçiniz.

En Kullanışlı Araba Aksesuarları

Bu yazı 377 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

En İyi 5 Ücretsiz Fal

Kahve falı uygulaması mı arıyorsunuz? Hangisinin en iyi ve en kaliteli

0 20 23 Şubat 2017

YouTube Ek Açıklamaları Kapatma Nasıl

Youtube’da video izlerken küçük kutucuklar ve bildirimler çıkmakta. Bunların çıkmasını istemiyorsanız,

0 16 24 Şubat 2017

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri

Efsanevi korku oyunu Outlast serisinin ikinci yapımı Outlast 2 Sistem Gereksinimleri’ni

0 18 24 Şubat 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı ile diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.