Mobil

Android için 5 Ücretsiz Ses Kayıt Uygulaması

Akıllı telefonunuzda ses kaydı almak için kullanabileceğiniz Android için 5 Ücretsiz Ses Kayıt Uygulaması ‘nı sizler için derledik.

Gelişen teknoloji sayesinde telefon ile uyumlu bir mikrofon sayesinde oldukça kaliteli ve temiz ses kayıtları almak mümkün.

Telefonlarımızın kendi ses kayıt uygulamaları başlangıçta yeterli görünse de bu tür bir işlem için maalesef yetersiz. Ses ayarı ve ton ayarı yapamadığımız bu uygulama ile kaliteli kayıtlar yapamayız.

Adroid için 5 Ücretsiz Ses Kayıt Uygulaması

Audio Recorder

Sony Mobile tarafından geliştirilen Audio Recorder uygulaması, sadece 3,0 mb boyutunda. Stereo ve mono kayıt imkanı bulunan sunan bu uygulama, tüm harici mikrofonlar ile uyumlu çalışabiliyor. Android 4.1 Jelly Bean ve üzeri sürümlerde kullanılabilen uygulamayı, akıllı saatiniz ile kontrol edebilmek mümkün. Ses düzenleme ve gürültü engelleme özelliğinin de bulunduğu bu uygulama oldukça kullanışlı.

Android için 5 Ücretsiz Ses Kayıt Uygulaması

 

Audio Recorder sade bir uygulama ama bu sizi şaşırtmasın; son derece eğlenceli vakit geçirme olanağı sunuyor. Sesinizi kaydedip, paylaşabiliyor hatta bulut temelli platformlarda bile saklayabiliyorsunuz. En önemlisi, tamamiyle ücretsiz olması.

:: Audio Recorder Android uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Google Keep

Android için 5 Ücretsiz Ses Kayıt Uygulaması

Google Keep, size uzun kayıt ömrü vadetmese de, hızlı ve karmaşık olmayan bir alternatif. Kayıtlarınıza; Google Drive’ı kullanarak PC, Linux ve Mac üzerinden ulaşmanız mümkün.

:: Google Keep Android uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Snipback

Android için 5 Ücretsiz Ses Kayıt Uygulaması

Snipback, diğer ses kayıt uygulamalarının yaptığı hemen hemen her şeyi başarırken, nadir bir yeteneği de bünyesinde barındırıyor. Onu benzersiz kılan şey, kayıt başlamadan önceki 30 saniyeye kadar ses yakalama yeteneği.

:: Snipback Android uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Voice Recorder

Android için 5 Ücretsiz Ses Kayıt Uygulaması

Pek de yaratıcı olmayan ismine rağmen Voice Recorder, son derece başarılı bir uygulama. Sesinizi PCM (Wave), AAC ve AMR formatlarında da kaydedebiliyor. Eğer mobil işletim sisteminiz destek veriyorsa, konuşmalarınızı da, söz konusu uygulama sayesinde kayıt edebiliyorsunuz. Ücretsiz olması da cazibesinin önemli bir kısmını oluşturuyor.

:: Voice Recorder Android uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Samsung Ses Kaydedici

Android için 5 Ücretsiz Ses Kayıt Uygulaması

Çoğu Android telefon, aynı uygulamaları çalıştırabilir. Ancak bazen üreticiler, kendilerini farklı kılacak yazılımlar ister. Başarılı Samsung Ses Kaydedici de onlardan biri.

:: Samsung Ses Kaydedici Android uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu