Android Kayıtlı WiFi Şifrelerini Görme

Android Kayıtlı WiFi Şifrelerini Görme

Android 9.0 ve üzeri sürüm bulunan rootlu ve rootsuz Android kayıtlı wifi şifrelerini görmek için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Akıllı telefonlar bağlandıkları kablosuz ağları hafızalarına atarak depolarlar. Evde, iş yerinde yada başka yerlerde daha önce girmiş olduğunuz wifi ağlarının şifreleri cihazınızda saklanır.

Cihaz değişimi, başka bir cihazla kablosuz ağa bağlanma ya da arkadaşınızla WiFi şifresini paylaşmak istediğinizde telefonunuzda kayıtlı olan WiFi şifresini öğrenme ihtiyacı duyacaksınız.

Telefonunuzla daha önceden bağlanmış olduğunuz wi-fi şifrelerini unutmanız halinde bunları cihazınızda görüntüleyebilirsiniz.

Rootsuz Android Kayıtlı WiFi Şifrelerini Görme

Androidde rootsuz kayıtlı wifi şifrelerini görmek için; Ayarlar > Bağlantı ve İnternet > Wi-Fi > Kayıtlı ağlar > ‘Ağ Adı’ > Paylaş > Şifrenizi Girin

Rootlu Android Kayıtlı WiFi Şifrelerini Görme

Androiid 9.0 altı işletim sistemi bulunan cihazlarda kayıtlı wifi şifrelerini görmek için cihazınızı rootlamanız gerekmektedir. Root ile ilgili tüm bilgileri içeren yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Android tablet yada telefonuzu rootladıktan sonra kayıtlı wifi şifrelerini görmek için wi-fi password vieweri yükleyiniz. Uygulamayı aşağıdaki playstore linkimizden cihazınıza yükleyebilirsiniz.

WiFi Password Viewer [ROOT]
WiFi Password Viewer [ROOT]
Developer: SimoneDev
Price: Free

Uygulamayı yükledikten sonra açın.

Kayıtlı Wi-Fi şifrelerini görüntüleyin

wifi şifrelerini görmek

Bir ağ seçip Paylaş’a tıklayın ve istediğiniz mesajlaşma uygulamasıyla şifreyi gönderin

wifi şifrelerini görmek

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.