Android Sahte Konum Uygulamaları

Android sahte konum uygulamaları ile bulunduğunuz konumdan farklı bir yerdeymiş gibi kendinizi gösterebilirsiniz.

Sahte konum uygulaması, Facebook, Twitter, Instagram gibi arkadaşlık ve bazı uygulamalardaki konum bilgisini değiştirerek farklı yerlerde görünmenizi sağlar.

Android telefonunuzda birilerine şaka yapmak veya nerde olduğunuzu gizlemek gibi sebeplerle başka bir yerdeymiş gibi görünmeye ihtiyacınız olabilir.

Sahte konum uygulaması, Facebook, Twitter, Instagram gibi arkadaşlık ve bazı uygulamalardaki konum bilgisini değiştirerek farklı yerlerde görünmenizi sağlar.

Android Sahte Konum Uygulamaları

Android’de sahte konum açma işlemi için kullanabileceğiniz çok sayıda çözüm mevcut. Biz bunların arasında çalışan, en iyi Android sahte konum atma uygulamalarını sizlere tanıtacağız.

Fake GPS

Fake GPS

Fake GPS telefonda sahte konumlar oluşturabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama ile kendinizi Dünya’nın herhangi bir yerinde gösterebilirsiniz. Akıllı cihazlarda Fake GPS kullanarak sahte konum oluşturmak oldukça kolaydır.

Buradaki yazımızda sahte konum oluşturma uygulaması Fake GPS nasıl kullanılır ve sahte konum nasıl oluşturulur bulabilirsiniz..

Hola

Fake GPS

Hola, Android mobil cihazlarınızda Dünya’nın herhangi bir noktasını sahte (fake) GPS oluşturma uygulamasıdır. Kendinizi herhangi bir ülkedeymiş gibi gösterebileceğiniz ücretsiz fake GPS uygulamasıdır. Konum tabanlı çalışan sosyal medya ve birçok uygulamaları yanıltmak için kullanabileceğiniz sahte GPS Hola ile kendinizi dünyanın farklı bir noktasında olarak gösterebilirsiniz.

[appbox googleplay org.hola.gpslocation]

Location Spoofer Free

Fake GPS

Uygulamayı kullanmak kolaydır. GPS için arama yapmak için iki seçenek sunar. Bir, yer adları ve ikinci GPS koordinatları ile. İstediğiniz sahte yeri aldıktan sonra sadece oyuna basın ve bu konuda sahte yerinizi gösterin.

[appbox googleplay com.incorporateapps.fakegps.fre]

Lexa

Lexa, Google’da yüksek puan alan bir uygulamadır. Root erişime bakılmaksızın herhangi bir Android cihazında çalışır. Ancak root erişimi olmayan bir cihaz, sahte konumunun geliştiricinin sonuna göre etkinleştirilmesini sağlamalıdır.

[appbox googleplay com.lexa.fakegps]

Location Spoofer

Android için bir başka büyük Fake GPS konum uygulaması Location Spoofer. Bununla ilgili en iyi şey hafiftir ve depolama alanınızın yalnızca 1 MB’ını alacaktır. Android cihazlarda bile çalışan bir Sahte GPS uygulamasıdır.

[appbox googleplay com.incorporateapps.fakegps.fre]

Fake GPS Run

Bu uygulamayı Android akıllı telefonunuzda kullanabilir ve dünyanın herhangi bir yerinin yerini gösterebilirsiniz. Kullanımı kolaydır ve herhangi bir yerin GPS konumunu oluşturmak için ilginç bir algoritmaya sahiptir ve mevcut olanı olarak gösterir.

Bu uygulamayı kullanmadan önce, Sahte GPS koordinatlarını almak için bunu yapılandırmanız gerekir.

[appbox googleplay com.pe.fakegpsrun]

VPNa

[appbox googleplay com.xdoapp.virtualphonenavigation]

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu