Akıllı Telefon

Android Uygulama Reklamlarını Engelleyin!

Cihazınız yeniden başladıktan sonra uygulama menüsünden MinMinGuard modülünü bulup açın. Modülü uygulama menüsünde bulamazsanız “Xposed Installer” uygulamasında “Modüller” başlığına girdiğinizde göreceksiniz. Artık keyfinize göre istediğiniz uygulanın reklamlarını engelleyebilirsiniz. Bunu yapmak ise reklamlarını engellemek istediğiniz uygulamanın yanında bulunan kutucuğu işaretlemek kadar kolay. Ya da üstten tüm uygulamaları şeçerek daha hızlı hareket edebilirsiniz. Tüm uygulamaları göremiyorsanız, “Settings” bölümüne girip, “Show system apps” onay kutucuğunu işaretleyin.

20151128_024844-600x326

MinMinGuard modülü her ne kadar işini iyi yapsa da artık sıkılabilir ve biraz reklam görmek isteyebilirsiniz. Bunda tamamen özgürsünüz. Bunun için modülü kaldırmak gibi bir yola başvurabilir ya da daha sonra tekrar işinizin düşebileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak devre dışı bırakmak isteyebilirsiniz. Bunun için “Xposed Installer” uygulamasını açın. “Modüller” bölümüne gelip ilgili modülü devre dışı bırakın. Artık modülü cihazınızdan kaldırabilir ya da tekrar kullanmak üzere öylece bırakabilirsiniz.

20151128_024854-600x326

Android telefonunuzdaki uygulamaların reklamlarını engellediniz mi? Reklamlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

1 2

İlgili Yazılar

1 Yorum

olayı resimlerle anlatmanız daha güzel olmuş tşk

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol