En iyi 10 Android Video Oynatıcı Uygulaması

Android cihazlar genel olarak yerleşik bir video uygulaması barındırıyor ancak bunu yeterli bulmayanlar yada sıkılanlar için En iyi 10 Android Video Oynatıcı Uygulaması ‘nı derledik.

Android’li cihazınızı belki film izlemek için, belki ara sıra ilginç videolara bakmak için kullanıyorsunuz. Amacınız ne olursa olsun, ihtiyaçlarınıza uygun, kullanımı rahat, hızlı ve esnek bir video yürütücüsü kullanmanız şart. Peki android için en iyi video oynatıcı hangisidir?

Altyazı desteği, ses kanalı değiştirme, daha geniş format desteği, ağ üzerindeki videoları oynatma gibi seçenekleri ile alternatif video oynatma uygulamalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

En iyi 10 Android Video Oynatıcı Uygulaması

Google Play’de birçok video oynatma uygulamasına rastlamanız mümkün. Bu, başta iyi bir şey gibi görünse de, seçim yapmanızı zorlaştırabilir. Bu yazımızda arasında seçim yapabileceğiniz  android video oynatıcıların sayısını azaltarak, işinizi kolaylaştırmak amacıyla en iyi android video oynatıcılarını sunuyoruz.

1. MX Player

En iyi 10 Android Video Oynatıcı Uygulaması (2017)

Android için en popüler video oynatma uygulamalarından biri olan ve hem kullanım, hem de gelişmiş video formatı ile dikkat çeken MX Player, reklamlar ile ücretsiz kullanılabiliyor.  Daha detaylı anlatım için Telefonda Alt Yazı Eklemenin Kolay Yolu MX Player   azımıza bakabilirsiniz.

[appbox googleplay com.mxtech.videoplayer.ad]

2. BS Player

En iyi 10 Android Video Oynatıcı Uygulaması (2017)

BSPlayerda VLC gibi ilk önce bilgisayarlarda ünlü olmuş video oynatma çözümlerinden. BSPlayer’ın Android versiyonu ise bir hayli uzun zaman önce yayınlanmıştı. Donanım hızlandırma desteğine sahip olan BSPlayer, Android cihazınızın çok çekirdekli işlemcilerinden faydalanarak video oynatma performansını yükseltiyor. Bu da yüksek çözünürlük videoların takılmadan oynatılabilmelerini ve pilinizin daha uzun süre dayanmasını sağlıyor.

Çalma listesi oluşturma, altyazı desteği, farklı ses dili seçimi yapabilme, ağ üzerindeki cihazlardan video oynatma BSPlayer’ın diğer özellikleri arasında. İlgili yazı : BS Player’da Uygun Altyazı Nasıl Bulunur?

En
[appbox googleplay com.bsplayer.bspandroid.free]

3. VLC Media Player

En iyi 10 Android Video Oynatıcı Uygulaması (2017)

Daha önce masaüstünde çok dikkat çeken, sonrasında mobile gelen VLC Media Player, Android telefonlarda, en iyi video oynatma uygulamaları arasında dikkat çekiyor. Kullanımı kolay olan VLC Media Player ile istediğiniz video formatını sorunsuz oynatabilirsiniz.

[appbox googleplay org.videolan.vlc]

4. QQ Player

En iyi 10 Android Video Oynatıcı Uygulaması (2017)

Gelişmiş ve pek çok özelliğe sahip bir video oynatıcı arıyorsanız, aynı zamanda bu video oynatıcının farklı video formatlarını çalıştırmasını istiyorsanız, QQPlayer bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Farklı video formatlarını çalıştırması ile beğenilen uygulama sayesinde videolarınızı izlemek için format dönüştürme işlemi yapmanıza gerek kalmıyor.

Güzel özelliklerinden bir diğeri ise videolarınızı şifreleyebilme. Kendinize özel videolarınızı şifreleyerek aile bireylerinizin yada arkadaşlarınızın seçtiğiniz videolarınıza ulaşmalarını engelleyebilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu playback özelliği sayesinde videolarınızı çok rahat ve yüksek kalitede sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

[appbox googleplay com.tencent.research.drop]

5. Vplayer

En iyi 10 Android Video Oynatıcı Uygulaması (2017)

Android için popüler video oynatıcısıdır. VPlayer, popüler video formatlarının tümünü destekler. HD MKV/AVI/MOV/FLV/TS/M4V/3GP fromatlarındaki tüm medyayı oynatabilir. Ayrıca NAS/Wifi/UPnP/DLNA/DVR/Dropbox/Facebook/Gmail  üzerinde yer alan medyalara bağlanabilir ve önizlemesini size gösterebilir.

[appbox googleplay com.yixia.vitamio.v7vfpv3]

En iyi 10 Android Video Oynatıcı Uygulaması (2017) yazımızın devamı için 2.sayfaya geçiniz.

1 2Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu