En İyi GYM Saldırı Pokemonları

En İyi GYM Saldırı Pokemonları 1

Son güncelleme: 18 Eylül 2016

Pokemon GO‘da GYM saldırı ve GYM savunma mekanikleri birbirinden oldukça farklıdır. Çünkü bunları yaparken farklı tür Pokemon’lar seçmeli ve onları savaşa sürmelisiniz. Peki oyundaki En İyi GYM Saldırı Pokemonları neler?

En İyi GYM Saldırı Pokemonları

GÖnceki yazılarımızda GYM Nasıl Savulunur isimli bir yazıya yer vermiş ve sizlere gym savunmanın inceliklerini anlatmıştık. Bu yazımızda ise gym saldırı için hangi tür Pokemon’ları seçmenin daha etkili olduğuna yer vereceğiz.

Bir gym’e saldırmak ve onu ele geçirmek size anında bir şey kazandırmaz. Ancak uzun vadede gym’i savunmaya başladığınızda Stardust ve Coin kazanmaya başlarsınız. O nedenle önce Pokemon’unuzu karşı gym’de dövüştürerek yendiğiniz her bir rakip için gym’in prestige seviyesini aşağı çekmeli ve en sonunda 0’a ulaştığında kontrolü ele almalısınız.

Saldırı Pokemon’larında aradığınız özellikler defans ya da HP değerinden daha ziyade saldırı değeri olmalı. Peki bir Pokemon’un saldırı değerini nasıl okuruz? Oyun bunu size söylemiyor. Onun yerine yapılan araştırmalar sonucunda hazırlanan ve https://rankedboost.com sitesinden sunulan aşağıdaki tabloya göz atmalısınız.

En İyi Gym Saldırı Pokemon’ları-2

Oyunun en iyi gym saldırı Pokemon‘ları bunlardı. Si zde CTRL+F tuş kombinasyonunu kullanarak elinizdeki hangi Pokemon’un en uygun olduğunu görebilirsiniz. Eğer Pokemon’unuz listede yoksa şimdilik en yüksek CP‘li birini seçerek işe başlayabilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol