En İyi 10 Discord Müzik Botu

Discord'dayken müzik dinlemek isterseniz Discord müzik botu kullanabilirsiniz.

En iyi 10 Discord müzik botu ile sohbetlerinizde müzik çalabilir, arkadaşlarınızla çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Discord , toplulukların çevrimiçi olarak bir araya gelmesine ve sohbet etmesine olanak tanıyan popüler bir sohbet hizmetidir.

Discord, kullanıcılarının deneyimini genişletmek için botlar sağlamaktadır. Discord sunucularında bulunan bot türlerinden biri de müzik botlarıdır. Discord’dayken müzik dinlemek isterseniz Discord müzik botu kullanabilirsiniz.

Discord Müzik Botu, kullanıcıların oyun oynarken veya sadece arkadaşlarıyla sohbet ederken müzik dinlemelerine olanak tanır.

Discord’a bot nasıl eklenir henüz bilmiyorsanız buradaki yazımıza bakabilirsiniz.

En iyi 10 Discord müzik botu

  • FredBoat
  • Hydra
  • Probot
  • MEE6
  • Chip Bot
  • 24/7
  • BMO
  • Mantaro
  • Jockie Music
  • Uzox

FredBoat

En İyi 10 Discord Müzik Botu

Fredboat , YouTube, Spotify, Soundcloud, Bandcamp ve Twitch gibi popüler sitelerden müzik akışı sağlayan, kullanımı ücretsiz bir Discord müzik botudur. Bu bot ayrıca, çalma listeniz için karışık çalma gibi birkaç seçeneğe ve yalnızca bir şarkıyı veya tüm çalma listenizi tekrarlamayı seçme yeteneğine sahiptir

Bot adresi: https://fredboat.com/

Hydra

En İyi 10 Discord Müzik Botu

Sahip olduğu özelleştirme seçenekleri ile dikkat çeken Hydra İngilizce, Fransızça ve Çince dahil olmak üzere 20’den fazla dili destekliyor. Kapsamlı web panosunda kişiselleştirme, özelliklerle zengin bir komut listesi ve benzersiz bir şarkı istek kanalı var.

Botun ayrıca premium sürümü de mevcut. Botun premium hizmetinin arkasında 7/24 oynatma ve otomatik oynatma gibi bir dizi başka özellik de var,

Bot adresi: https://hydra.bot/

Probot

En İyi 10 Discord Müzik Botu

Yüksek kaliteli müzik imkânı sunan bir diğer bot ise Probot’tur. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan Probot, çeşitli komutlar aracılığı ile kontrol edilebiliyor. Kullanıcıların herhangi bir gecikme problemi yaşamadan müzik dinleyebilmesini sağlayan bot YouTube, Spotify dahil olmak üzere birçok platformu destekliyor.

Bot adresi: https://probot.io/tr

MEE6

En İyi 10 Discord Müzik Botu

Milyonlarca sunucuda kullanılan MEE6, müziğin yanı sıra birden fazla konuda oldukça kullanışlı özellikler sunuyor. Popüler bot, şarkıları Discord sunucunuzda aramak, çalmak ve yeniden oynatmak için özel bir gösterge panosu sunar.

Bot adresi: https://mee6.xyz/

Chip Bot

En İyi 10 Discord Müzik Botu

7/24 çalışma süresi ile dikkatleri üzerinde toplayan Chip Bot, Discord kullanıcılarının yüksek kaliteli müzik dinleyebilmesine olanak tanıyor. Premium hizmete kaydolmadığınız sürece kullanımı ücretsizdir ve 80’den fazla komutla Chip’i doğrudan Discord sunucunuzdan kullanmak mümkündür.

Bot adresi: https://chipbot.gg/home

24/7

En İyi 10 Discord Müzik Botu

Popüler müzik botlarından bir tanesi olan 24/7 YouTube, Spotify gibi platformların yanı sıra radyoyu da destekler. Şu anda yüz binlerce sunucuda kullanılan botun az sayıda komutu mevcut. Böylelikle komutlarda herhangi bir karışıklık meydana gelmez. Botun ayrıca premium sürümü de bulunuyor. Premium versiyonda çeşitli avantajlar yer alıyor.

Bot adresi: https://24-7music.com/

BMO

En İyi 10 Discord Müzik Botu

BMO isimli başarılı müzik botunun kullanımı eğlencelidir. Yüksek kaliteli müzik dinlenebilmesine olanak tanıyan bot, müzikleri gecikme problemi olmadan çalıyor. Kullanıcıların sunucuda geçirdiği zamanı daha eğlenceli hâle getirmek için çeşitli oyunlar da mevcut.

Bot adresi: https://bmo.teritum.dev/

Mantaro

En İyi 10 Discord Müzik Botu

Mükemmel kalitede müzik dinlenebilmesine imkân tanıyan Mantaro, 45 milyondan fazla kullanıcı tarafından 545 bini aşkın sunucuda kullanılıyor. Sunucudan atma, susturma dahil olmak üzere çeşitli moderasyon işlevlerine sahip olan bot, çeşitli oyunlar da sunuyor. Botu sunucunuza ekleyebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bot adresi: https://www.mantaro.site/

Jockie Music

En İyi 10 Discord Müzik Botu

Jockie Music, dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan sohbet uygulamasında kullanabileceğiniz en iyi müzik botlarından bir tanesidir. Spotify, Apple Music, YouTube, Deezer, Tidal ve Soundcloud gibi pek çok platformu destekleyen botu sunucunuza çok kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Jackie Music, aynı sunucuya toplam 4 bot eklenebilmesine olanak tanıyor. Bu, hizmetin aynı anda birden fazla müzik dinleme imkânı sunmasını sağlıyor. Popüler botun kullanımı da oldukça basittir. Bu sayede botu herhangi bir zorluk yaşamadan kullanabilirsiniz.

Bot adresi: https://www.jockiemusic.com/

Uzox

En İyi 10 Discord Müzik Botu

Oldukça kullanışlı özelliklere sahip olan Uzox YouTube, Apple Music, SoundCloud, Spotify dahil olmak üzere pek çok hizmeti destekliyor. Çok sayıda Discord kullanıcısı tarafından tercih edilen botta şarkı sözü desteği de bulunuyor.

Çeşitli müzik filtrelerinin yer aldığı botu birtakım özelleştirme araçları mevcut. Bu işlevler, kullanım deneyimini önemli ölçüde iyileştiriyor. Botu sunucunuza oldukça kolay bir şekilde ekledikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazıda dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından gün içerisinde yoğun bir şekilde kullanılan sohbet uygulaması için geliştirilen en başarılı müzik botlarını bir arada topladık. Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bot adresi: https://uzox.xyz/

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu