Online, Programsız Ses Kesici

Programsız Ses Kesici,MP3 kesme,şarkı kesme,zil sesi yapma

Son güncelleme: 14 Mayıs 2020

Online Programsız Ses Kesici kullanıcılara internet üzerinden programsız MP3 kesme ve şarkı kesme imkanı veren, bunun yanında telefon zil sesi yapma işlemlerini de gerçekleştirebilen ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir internet servisidir.

Online, Programsız Ses Kesici

Online Ses Kesici sitesi https://mp3cut.net/tr/ sayesinde; MP3 dosyalarının haricinde WAV, WMA, OGG ve M4A gibi diğer formatlardaki ses dosyalarınızdaki istenmeyen bölümleri kırpabilir, şarkılarınızı kısaltabilir veya farklı parçalara ayırabilirsiniz.

Uygulama bu işi saniyeler içerisinde gerçekleştirmenize olanak sağlayan kullanışlı bir arayüze sahip.

Online Ses Kesici ile ses dosyalarınızı veya videolarınızdaki sesleri 3 adımda kesebilmektesiniz.

  • İlk adımda keseceğiniz ses dosyasını veya videoyu seçmektesiniz.
  • İkinci adımda ise parça üzerinde keseceğiniz bölümü belirliyorsunuz. Bu iş için başlangıç ve bitiş noktalarını belirlemektesiniz.
  • 3. adımda ise kestiğiniz dosyayı bilgisayarınıza kaydetmektesiniz.

Online Ses Kesici ile iPhone için zil sesleri yapabilirsiniz. Bu iş için 2. adımda zaman çizelgesinin altından iPhone ses tonu özelliğini seçmeniz gerekmekte. Keseceğiniz dosyaları farklı ses formatlarına da dönüştürebiliyorsunuz. Servis kestiğiniz ses dosyalarını veya videolardaki sesleri MP3 formatı haricinde AMR, WAV veya AAC formatlarında da kaydedebilmenize olanak sağlamakta.

Online Ses Kesici kesme işlemleri sırasında size önizlemeler de sunuyor. Böylece keseceğiniz dosyanın nasıl olacağını işlemi tamamlamadan önce görebiliyorsunuz.

] }

1 Yorum

internette neredeyse her yerde aynı şey var ama buradaki çözümler çok farklı teşekkürler

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol