PUBG Mobil indirme nasıl yapılır?

PlayerUnknown’s Battlegrounds PUBG mobil versiyonu iOS ve Android için indirilebilir durumda. Peki PUBG Mobil indirme nasıl yapılır?

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu kısaca kullanıcılar tarafından (PUBG) olarak bilinmektedir. PlayerUnknown’ın Battlegrounds (PUGB) online olarak oyuncularla oynanan, rekabete dayalı ve hayatta kalmaya yönelik FPS  oyunudur.

PUGB oyununda, bir uçağın içinde toplanmış olan oyuncular belirledikleri noktalara paraşütle atlayarak adadaki imkanlarla görevleri yapmaktadırlar. Bir oyuna yaklaşık olarak 100 kişi dahil olmaktadır. Oyuna dilerseniz tek başınıza yada 2-4 kişilik gruplar halinde girebilirsiniz. Eğer oyuna tek başınıza girerseniz oyun sizi otomatik olarak bir takım ile eşleştirir.

PUGB şuan dünyada en fazla oynanan çevrimiçi oyun ünvanını elinde bulunduruyor.

PUBG mobil versiyonu TAPTAP isimli uygulama sayesinde telefonunuza indirebilmeniz mümkün.

PUBG Mobil indirme

PUGB IOS ve Android sürümlerini aşağıdaki linklerden indiriniz.

Android PUBG Mobil apk indir

IOS PUGB Mobil İndir (AppStore)

1 Android cihazlar için yukarıda verdiğimiz linklerden TAPTAP.apk indirip cihazınıza kuurlumunu yapın. APK nasıl kurulur bilmeyenler buradaki yazımıza bakabilirler. (Bakınız : APK nasıl yüklenir?)

2 Uygulamayı açtıktan sonra birçok uygulama göreceksiniz. Sizin açmanız gereken sayfa en üstte yer alan ve Tencent tarafından geliştirilen oyun.

3 Oyunu rezerv edin. Şu an için indirmede olmadığı için öncelikle oyunu rezerve etmeniz gerekiyor. Burada herhangi bir telefon numarasını yazarak, oyunu kendiniz için rezerve edebilirsiniz. Yükleme hazır olduğunda bildirim alacak ve PUBG’yi indirebileceksiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu