1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. Facebook’ta Diğer Cihazlardan Çıkış Yapmak!

Facebook’ta Diğer Cihazlardan Çıkış Yapmak!

facebook çıkış yapma

Başka cihazlarda açmış olduğunuz Facebook hesabınız konusunda tedirginseniz, Facebook’ta diğer cihazlardan çıkış yapmak için bir kaç mouse tıklaması yeterli!

Bir arkadaşınızın bilgisayar yada telefonundan yada bir internet cafeden girmiş olduğunu Facebbok hesabından çıkış yapmadan ortamı terkettiyseniz Facebook hesabım açık kaldı diye endişelenip panik yapmanıza gerek yok!

Facebook hesabınıza girş yaptığınızda Facebook sistemi giriş yapılan tüm cihazları izler ve bunları kaydeder. İsterseniz Facebook giriş yapılan cihazları görebilir ve kolayca bu cihazlardan çıkış yapabilirsiniz.

Facebook’ta Diğer Cihazlardan Çıkış Yapmak!

Facebook’ta diğer cihazlardan çıkış yapmak için;

Ayarlar > Güvenlik ve Giriş  bölümüne girdiğinizde bu alanda oturum açılan tüm cihazların listelendiğini görebilirsiniz.

facebook çıkış yapma

Facebook’ta diğer cihazlardan çıkış yapmak için; “Şu an aktif” yazısı, oturumun şu anda açık olduğunu belirtir. Kişinin oturumunu sonlandırmak için hemen yanda yer alan üç noktaya tıklamanız ve “Çıkış Yap”ı seçmeniz yeterlidir.

Yanlışlıkla bir oturumu kapatırsanız endişelenmenize gerek yok çünkü kişinin hesaba erişimi tamamen engellenmiyor, sadece yeniden giriş yapması isteniyor. Hesabınızın kötü niyetli birinin elinde olduğunu öğrendiğinizde hemen şifrenizi değiştirmeyi ve gereken güvenlik önlemlerini almayı unutmayın.

Yorum Yap

Yorum Yap