1. Ana Sayfa
  2. OYUN
  3. Gangstar New Orleans Android ve IOS Nasıl İndirilir ?

Gangstar New Orleans Android ve IOS Nasıl İndirilir ?

Gangstar New Orleans Android ve IOS Nasıl İndirilir ?

GTA benzeriliği ile dikkat çeken GameLoft oyunu Gangstar New Orleans Android ve IOS cihazlara Nasıl İndirilir ? Gangstar New Orleans ne zaman çıkacak?

Açık dünya aksiyon – macera oyunu Gangstar New Orleans Türkçe dil desteğine sahip ve ücretsiz olarak oynanabiliyor. Ancak oyun Türkiye’den doğrudan erişilebilir değil. Gangstar New Orleans oyununu şimdiden indirip oynamak isteyenler için yükleme işlemini anlatıyoruz.

Gangstar New Orleans Konusu

Vegas Gangsteri oyunu gibi açık bir şehirde suç çetelerinin mücadelesini konu alan Gangstar New Orelans’ta kendi çetenizi kurup, adamlarınızı yetiştiriyor ve şehre hükmetmeye çalışıyorsunuz.

Aksiyon dolu bu macerada rakip çetelerin, polislerin ve sizi emri altına almak isteyen bankerlerin saldırılarına karşı mahallenizi korumanız ve adeta bir üs haline getirmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için de tek bir yolunuz var: suç işlemek! İşleyeceğiniz suçlardan elde edeceğiniz paralar, çetenizin silah tertibatını güçlendirmenizi sağlayacak.

Gangstar New Orleans Android ve IOS Nasıl İndirilir ?

Aksiyon ve macera dolu açık dünya oyunlarını, gangsterleri, çete savaşlarını ve suçlu-polis kovalamacasını sevenler Gangstar New Orleans‘ı çok beğenecekler. İyi oyunlar.

820 MB boyutundaki oyunu Android yada iOS kullanıcısı olun  ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz.

Gangstar New Orleans Android ve IOS Nasıl İndirilir ?

Gangstar New Orleans Android İndir

Şu anda bölge kısıtlaması olan oyunu Google PlayStore’dan yada Google Play harici siteden apk dosyası olarak indirebilirsiniz.

Ancak oyunun APK dosyasını indirdiğiniz sitenin güvenilirliğinden emin olmalısınız. APK dosyası için her siteye güvenemezsiniz.En iyisi Ülke değiştirme yaparak GooglePlayStore’dan indirmeniz. Google Play’de Ülke Ayarları Nasıl Değiştirilir konumuzda bunu anlatmıştım konumuza bakarak buı işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

.:: Gangstar New Orleans Android İNDİR

Gangstar New Orleans IOS İndir

iOS kullanıcısıysanız bir Kanada App Store hesabı açmanız gerekiyor. Sadece Gangstar New Orleans değil; soft launch olarak çıkış yapan çoğu popüler oyun, ilk olarak Kanada App Store’da indirilmeye açılıyor.

IOS’da Bölge Kısıtlaması Olan Oyun ve Uygulamaları İndirme yazımızdan hızlı ve kolayca Kanada AppStore hesabı açarak oyunu indirebilirsiniz.

.:: Gangstar New Orleans iOS İNDİR

Gangstar New Orleans Çıkış Tarihi

Son olarak “Gangstar New Orleans ne zaman çıkacak?” “Çıkış tarihi bilgisini paylaşır mısınız?” sorusunun şu an için net bir yanıtı yok. Gameloft, oyunun çıkış tarihini ilerleyen haftalarda sosyal ağ hesapları üzerinden paylaşacağını duyurdu. Oyun için özel olarak hazırlanan sayfada da “Çok yakında” ibaresi yer alıyor. Bu arada oyunun sitesi üzerinden ön kayıt yaptırırsanız çeşitli ödüllerin sahibi oluyorsunuz. Oyun, Türkiye’de oynanabilir olduğunda sizler bilgilendireceğiz.

Gangstar New Orleans Tanıtım Videosu

Oyunun çıkış öncesi yayınlanan 30 saniye süreli resmi tanıtım videosu bile etkileyici değil mi?

 

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap