Google Play Store Güncelleme Nasıl Yapılır ?

Google Play Store güncelleme nasıl yapılır yazımızda en güncel play store apk’sini sizlere sunacağız.

Yüzlerce kategori altında yer alan ücretli ve ücretsiz tüm uygulamalara tek yerden ulaşmanıza ve mobil cihazlarınız üzerine indirmenize olanak sağlayan Store sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz tüm oyunlara ve uygulamalara tek yerden ulaşabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi Google Play hesabınız üzerine tanımlayarak, ücretli oyun veya uygulamaları güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilir ve Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

Google Play Hizmetleri; Android cihazlara otomatik olarak yüklenen ve cihazın yazılımsal ve donanımsal özelliklerini kusursuz çalışmasını sağlayan bir uygulamadır. Google Play Hizmetleri güncellemesi, cihazın daha hızlı ve uygulamaların sorunsuz çalışması için gerekmektedir.

Telefonunuzdaki Play Store sürümünü Play Store uygulaması içindeyken Sol Üstteki Menü Tuşu > Ayarlar > Derleme Sürümü  bölümünden öğrenebilirsiniz. Daha önceki sürüm numaralarından birine sahipseniz mevcut güncellemeyi indirmenizi öneririz.

Google Play Store Güncelleme

# APKMirror sitesine buraya tıklayarak gidin, Search bölümüne “Google Play Store” yazın ve “Enter” tuşuna basın.

Google Play Store Güncelleme Nasıl Yapılır ?

# Arama sonuçları ekranda belirecek. Arama sonuçları içerisinde ilk başta yer alan dosyaya tıklayın.

Google Play Store Güncelleme Nasıl Yapılır ?

# Google Play Store APK. dosyasına tıkladıktan sonra “See Available APKs” butonuna tıklayın.

Google Play Store Güncelleme Nasıl Yapılır ?

# “See Available APKs” butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki “Download APKs” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra güncel Google Play Store APK. dosyası inecek.

Google Play Store Güncelleme Nasıl Yapılır ?

İndirmiş olduğunuz güncel Google Play Store APK. dosyasını telefonunuza atın ve yükleyin.

Eğer yükleme işlemi sırasında hata mesajı alırsanız; Ayarlar>Güvenlik>Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini aktif hale getirin ve APK. dosyasını tekrar yüklemeyi deneyin.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu