Instagram Hikayeye Anket Nasıl Eklenir ?

Instagram Hikayeye Anket Nasıl Eklenir ?

Instagram hikayelere artık anket ekleyebilirsiniz. Peki Instagram Hikayeye Anket Nasıl Eklenir ? Ankete oy verenler nasıl görüntülenir?

Instagram hikayeniz üzerinden hikayenizi izleyen kişilere soru sorarak anketler düzenleyebilirsiniz. Hikayenizi izleyenlerde isterlerse bu anketteki seçeneklerden bir tanesini seçerek anketinize katılabilirler.

Instagram Hikayeye Anket Nasıl Eklenir ?

Instagram hikaye kısmına fotoğrafınızı ekledikten sonra aşağıdan yukarı kaydırma işlemi yapın. Ardından açılan pencere kısmından “ANKET” seçeneğini seçin.

Instagram Hikayeye Anket Nasıl Eklenir ?

ANKET seçeneğini seçtikten sonra “Bir soru sor” kısmına sorunuzu yazın. Ardından alt kısımda “EVET” ve “HAYIR” şeklinde 2 seçenek bulunmakta. Bunların üzerine dokunarak bu anket seçeneklerinin yazısını değiştirebilirsiniz.

Instagram Hikayeye Anket Nasıl Eklenir ?

Anketinize oy kullanan kişileri, toplam oy sayısını, kimlerin görüntülediğini ve kimlerin hangi seçeneği oyladığını görebilirsiniz.


Instagram’da paylaştığınız bir hikayede bir siteye link verebilirsiniz diğer bir deyişle Instagram hikayesine web site bağlantı linki ekleyebilirsiniz. Peki Instagram Hikaye Link Ekleme Nasıl Yapılır buradaki yazımızdan öğrenebilirsiniz.


Anketi oylayanları ve verilen oyları görebilir miyiz?

Instagram hikayesine anket ekledikten sonra hikayeyi görenlerin hemen üstünde oy veren kişiler ve hangi seçeneğe oy verdiklerini görebilirsiniz.

Instagram Hikayeye Anket Nasıl Eklenir ?

 


Instagram Hikaye İndirme Nasıl Yapılır yazımızda kendi hikayenizi nasıl indirebileceğinizi ve başkasının hikayesini nasıl indirebileceğinizi kolay ve anlaşılabilir bir dille buradaki yazımızda anlatmıştık.

Ayrıca Instagram’da Hikaye Gizleme ile hesabınızda paylaştığınız hikayeleri görünmesini istemediğiniz kişilere kapatabilirsiniz. Instagram’da paylaştığınız hikayenizi gizleyebilir, kimlerin görüp göremeyeceğine karar verebilirsiniz. Peki Instagram’da Hikaye Gizleme Nasıl Yapılır?

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak: ceply

BİRDE BUNLARA BAKIN

24 yorum

  1. Harika bir çalışma olmuş siteniz oldukça yapıcı tebrikler.

  2. Adamin kralisin guzel insan sana helal olsun cok tesekkurler

  3. Allah ne muradın varsa versin tuttuğun altın olsun eyw çok sağol bitanesin

  4. Allah ne muradın varsa versin tuttuğun altın olsun eyw çok sağol bitanesin

  5. Çok teşekkür ederim. Sorunu çözdüm sayenizde . Iyi çalışmalar.

  6. Çok teşekkür ederim. Sorunu çözdüm sayenizde . Iyi çalışmalar.

  7. Çok teşekkür ederim. Sorunu çözdüm sayenizde . Iyi çalışmalar.

  8. Çok teşekkür ederim. Sorunu çözdüm sayenizde . Iyi çalışmalar.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?